Madde bagimlisi sevgili?

Esrar icmis bana bir kere ictim diyor ama cevresi oyle demiyor. Ben ictigini 3. Senemizde ogrendim ve Şu an ayrilsam duygusal bag var ayrilmasam ilerde bir gelecegimiz olsa saglam olmaz gibi. Sizce ne yapmali dogru mudur bilmiyorum bir kere ictim diyor?

0|0
814

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Esrar herkes iciyo sigara gibi abartilacak bise değil

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• 3 yıldır nasıl tanıyamadın davranısları nasıl belkı pısman olup tovbe etmıstır hala agzından allah lafı gecmıyorsa aynı tas aynı hamm olur

0|0
    0|0
  • yanliş anlama ama esrar içen bir insan ilişkide bir süre sonra ölüyorlar ne demek istediğimi anlamişindir. bende hayatını karatma bağimlisi olmuştur onun her zaman arar içmek için bütün yatiminı bile esrara yatirır.

0|0
    0|0
  • Esrar bağımlılık yapmaz. Sadece esrar içiyosa madde bağımlısı denmez. Sentetik varsa işin içinde ozaman durum farklı.

0|0
    0|0
  • Sana belli etmediyse bunu ne önemi var ki?

0|0
    0|0
  • Sadece esrar kullaniyorsa bu hic problem değil o seni seviyorsa sen onu seviyorsan mutlaka bu problem çözülür

0|0
    0|0
    • Sigara da var alkolu birakti

• Haklisin umarim daha kotusu yoktur

• bir bak arastir onu eger eroin feln varsa umut yok gibi Allah yardimcin olsun iyi gunler gecmis bayraminiz mübarek olsun

• Esrar bağımlık yapmaz madde bağımlısı demen goş değil keyfçi derler adanada her genç birkerede olsa içmiştir bende 6 sene falan kullandım şimdi 7 aydır içmiyorum

0|0
    0|0
  • Ne yani esrr icen adamdan ayrilacanmi. Kizim esrar zararli oldugundan cok faydali

0|0
    0|0
  • hastaneue gotur kanina bak

0|0
    0|0
  • Bence hemen yol ver kimse bırakamıyor sonu ölüm maddenin

0|1
    0|0
    • Yol vermekde kolay degil hem ben biraksam o birakmaz beni

• Ablacim uyusturucu olayi sikinti

0|0
    0|0
  • Terket. Direk acik net. Uzaklas ordan

0|0
    0|0
  • Beraber içmeyi teklif et

0|0
    0|0
  • bende içtim önceden ama bıraktım. gayet iyi bir insanım kimseye bir zararım yok. kullanmayıda düşünmüyorum. insanları yargılamamalısın bu şekilde. herkes hata yapar.

0|0
    0|0
    • Sorun hâlâ iciyor olabilme ihtimalinde

• Bakislari farkli aslinda ama ben asigim belki ondandir

• bakışları değil göz öevresi renginden gözlerinin kırmızı olmasından. hareketlerinin yavaşlamasından afedersin böyle hafif mallaşır insan onu içince.

Kızlar Ne Diyor 7

• Acı olacak ama ayrıl kardeşim. Bu durum senide çok etkiler, ilişkinizi ve ilerisinide çok etkiler, yarın öbür gün evlenirsin çocuğunuda etkiler.. Yılanın başını fazla büyümeden ez..

0|0
    0|0
  • Ayrıl bence

0|0
    0|0
  • Iyice arastirmalisin..

0|0
    0|0
  • İnan ona ://

0|0
    0|0
  • Ayrıl kızım bigun bakmissin sende bagimli olmussun seni de alistirmasin ilerde

0|1
    0|0
  • Benim dayım esrar yararlı diyor valla, bir sey olmaz shshhahahshd

0|0
    0|0
  • Bence inanma kolay birakamaz onu

0|0
    0|0
Yükleniyor...