Sizce Anadolu Türkleri araplarla karıştı mı?

tarih bilgisi iyi olan biri yazarsa sevinirim şu an anadolunun bir şehrindeyim ve insanların fenotipi araplarınkine çok benziyor sizce böyle bir ihtimal var mı?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle türkler kara saç kara gözlü tipik sıradan esmer değildir kaynaklarda asyalı türkler ile anadolu türklerinin gen araştırması yapılsın kesinlikle ki araştırmalar var aryan halk olan irani kürtler ve sami ırk olan araplar ile anadolu türklerinin genetik benzerliği asyalı türklerden çok çok daha fazla bilim diyor bunu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Bkz. akp

0|0
    0|0
    • akp de bir tane bile vatanını düşünen seven insan yok hepsi arap kırması

• Baştaki çoban kimi sevin derse onu severler. Bir gun kalkıp ben ateistim derse ertesi hafta yandaş medya islamin 1500 yıllık aldatmasindan bahsederler.

• Orta doğuda yaşayan tüm ırklar birleşmiştir yani kimin Türk, Kimin Arap, Kimin Kürt olduğu sadece sözde kalmış birşey. Yaklışık 1000 Yıldır burdayız ve kimin türk, kimin kürt olduğu asla belli olmaz.

0|0
    0|0
    • balkanlarda da durum aynı

• tabi ki de aynı, Saf bir topluluk kalmadı ki bu dünya'da ama herkes ırkçılık peşinde, Adam Arapları sevmiyorum der ama dedesinin dedesinin dedesi Araptır yani bu işler belli olmaz.

koskoca 1000 sene

• anadoluya geldıysen suruyelıdır onlar türklerden daha cok burda

0|0
    0|0
    • anadoludayım suriyelilerden çok farkları yok kesin karıştılar

• @BEYİNFIRTINASI3423 yinede açıklamış olduk

• @BEYİNFIRTINASI3423 osmanlı balkanları feth etmeden önce oraya türkler yerleştirilmişti ve onlar asla yabancıyla kız alıp vermemişler bence onlarda türk oğlu türk

Yükleniyor...