İslami güzel uygun fiyatlı olan tatil yerleri bilen?

Tatile çıkıcaz ailecek ve böyle islami düzgün fiyatıda uygun olan oteller var mı bilgisi olan bu konu hakkında veya gittiğiniz tatil yerleri vs?

0|1
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Tatil yerinin islamisi diye sormuşsun ya, öyle üzüldüm ki sana ve senin gibilere. Acaba sizin kafanızda islam nasıl bir şey. Mesela ağaç deyince insanların kafasında ortalama şöyle bir şey canlanır : Kahverengi uzun gövdeli tepeye doğru çatallaşaşan üstünde bir sürü yeşil yaprak olan bir cisim. Acaba islam deyince sizin kafanızda necanlanıyor. Mesela Caprice otel size göre şeytani , ama bismillah otel gayet islamı bir yer mi olur?

0|0
    0|0
    • Senin kafanda ne canlandı mesela

• Bir ara haşema diye bir şey icat ettiler mayonun tesettürlüsü. Ama suya girildiği zaman her türlü vücuda yapışıyor ve her türlü insan hatlarını belli ediyor başarısız bir girişim. Onun reklamları geldi aklıma. Bir de suriyede doksanlı yıllarda alınan bir karar geldi aklıma. Bir dönem suriye hükümeti namazda secdeye varırken Allah ile kul arasına giriyor diye erkeklerin alınlarının üstündeki saçlarını kestirme kararı almıştı.

• Bir müslüman olarak sana şunu söyleme zorunluluğu hissettim. Tatil yerinin ya da bir kıyafetin ya da bir nesnenin. Soyut kavramların islamisi yani islama uygunu veya uygun olmayanı olabilir ama somut kavramlarda islamilik aramak cahilligin dik alası olur. İslam sadece namaz oruç türban sadaka kur'an okuma sakal bırakma tesettür gitme gibi şeylerden ibaret degildir. İslam sayısız güzel şeyi içinde barındıran ve Allahın bize biçtiği bir yaşam biçimidir. Sen sırf sahibi günde 5 vakit namaz kılıyor diye bir tatil köyüne gidersin bir de bakmışsın otelde cayır cayır uyuşturucu satılıyor. Sahibi hacı diye otel islami mi oldu? Etrafta baldırı çıplak turistler görmek istemiyorsan bir kıyı kasabasından apart otelde bir oda kirala.

En İyi Kız Görüşü

• Islami tatil yeri nasil oluyor

0|0
    0|0
    • İslamı adetlere göre

• Senin gözlerini oyucaz tatlım nasıl :)

• Korkutuyosunuz beni yapmayin soyle seyler😒

Erkekler Ne Diyor 9

• Mekke ve Medine zemzem ile duş 500 tl galiba. İslami uygun tatil yeri ne allah aşkına. Kimse görmesin istemiyorsan çıkma tatile

1|0
    0|0
  • İslami güzel tatil planı evde durmaktır.

0|0
    0|0
  • İslami olarak bildiğim tek yer mekke ve medine ama orda da bomba patlıyor, vinç düşüyor, gitme ölürsün://7

0|0
    0|0
  • aile havuzuna girersiniz denizlerde islami olcagını sanmam

0|0
    0|0

• Gusül abdesti almayi bilen bir tatil köyü biliyorum.

0|0
    0|0
  • Yalova İhlas Tatil Köyü

0|0
    0|0
  • Mavi deniz otel
    Esrapalace otel
    Sunstar restore var oralara git hem hesaplı hemde güzel

0|0
    0|0
  • Alanya da adenya hotel var bide yeni acilmis wome miydi neydi oyle bir otel var alanyada oda

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...