1.75'den kısa erkeklerin çocuk yapması yasaklanmalı değil mi?

Ülkemizin erkek boy ortalaması Avrupa'ya oranla çok düşük.

Uzun ve yakışıklı erkeklerin sayısı maalesef bu ülkede az.

Bari kısa boylu erkekler dna genetik yoluyla bunu gelecek nesillere aktarıp durmasınlar.

Güncellemeler:
Boyun 1.55 diyen kısa erkekler size sesleniyorum, boyum 1.67 üzülmeyin :)

0|0
19|54

En İyi Erkek Görüşü

• evet :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kısa erkekler bana itici geliyo doğru söylüyosun

0|1
    0|0
    • Sorma çok iticiler öyle böyle değil

• kerdesimde boya posa bakardi kendi uzun boylu koca aldi 155 boyunda simdi sesi cikmiyor kisa topuk ariyor

Erkekler Ne Diyor 53

• Bence zeka seviyesi bunun kadar olan kızların da direkt rahmi alınmalı.
    Mesela soralım, Ülkemizin erkek boy ortalaması Avrupa'ya oranla çok düşük. Bu bilgiye nasıl ulaştın? Cevabı şu şekilde olacak; totom sağolsun.
    Uzun ve yakışıklı erkeklerin sayısı maalesef bu ülkede az. Buna nasıl ulaştın? Cevap yine aynı.
    Hayır kısa erkeklerin çocuk yapmasını istememek için sebebin nedir? Bütün erkekler seninle cinsel ilişki yaşayıp bütün çocukları sen mi doğuracaksın. Uzun birine vermek istiyorsan (kalbini be kalbini için fesat senin hemen şey anla) git ver. Allahım bu ülkenin karıları niye böyleler yarabbim.

0|3
    0|0
    • Bu bilgiye ulaşmak zor değil. Ülkeler arası bir sürü araştırmalar yapılıyor ve kırdıysam özür dilerim Frodo

• Benim kırılacak bir şeyim yok boyum da 3 metre 26 santim zaten. Hadi diyelim boy ortalaması ile ilgili araştırmalar yapılıyor diyelim. Yakışıklılık ise göreceli bir kavram, bunu nerden çıkardın elbette toton sağolsun. Elbette o tezek kokulu ilçenden çıkmadın. Biraz saçma bulduğum şey o küçük beyninizle atom parçalama tadında bilimsel veri üretmeniz. Haa bir de şurda dediğim mevzu var; Hayır kısa erkeklerin çocuk yapmasını istememek için sebebin nedir? Bütün erkekler seninle cinsel ilişki yaşayıp bütün çocukları sen mi doğuracaksın. Uzun birine vermek istiyorsan (kalbini be kalbini için fesat senin hemen şey anla) git ver.

• Zihniyete bak xd

0|0
    0|0
  • Sizin gibi lanet 167 cm'leri çok iyi tanırım. Her yerde kavak ağacı boyunda insanlar görmek ister.. Seni lanet olasıca beyaz zenci..

2|0
    0|0
  • Lan bir s. git ya avrupaya kac kere gittin de oradaki erkeklere uzun diyosun s. lak.. git amerikaya herkesin boyu 190 degil turk erkekleri nasilsa onlar da oyle. Los angeles a gittim insanlari gozlemledim hic de oyle uzun degiller. Sen tvlerde ordan burdan gormeyle soyluyosun turk erkekleri de yeterince uzun.. 2 metre istiyo galiba bu kizlar (senin gibi dusunenler icin yazdim bunu kizlarin hepsine demiyorum)

0|0
    0|0
  • senın gıbı pigmelerı napacas kanks

0|0
    0|0
  • Kesinlikle katılıyorum. Ama en büyük faktör bence IQ olmalı.

Belli bir IQ altında ki insanlar çocuk yapmasın ki sen gibi insanlarla uğraşmak zorunda kalmasın dünya :)

0|0
    0|0
  • Erkeklerin boyle olmasina 1.50 kadinlar sebeb olmus olmasin... bu arada boyum 1.81 hani niye gocundun olmasin

0|0
    0|0
  • Sen kimsin ki buna karışıyorsun?

0|0
    0|0
  • Tek problem bu olsa gerek.

0|0
    0|0
  • Sende anne olup evlat yetiştirecen işte.

0|0
    0|0
  • Peki anne babadan daha uzun olan çocuklara ne diyorsun

0|0
    0|0
  • bence cocuk yasaklansin... mumkunse artik cocuklar dogmasin :D

0|0
    0|0
  • kısa boylu erkekler atış serbest Asdf

0|0
    0|0
  • Eminim ki eski kırışmış gazete kağıdı gibi kukun vardır

0|1
    0|0
  • *erizekalılık da genetik, bil istedim.

0|0
    0|0
  • o zaman ben 1cm le yırtıyorum :D

0|0
    0|0
  • Uzunluk geninin çoğunlukla anneden geldiğini bilmeyen ergen saçmalama modunda.

0|0
    0|0
  • bir insanda boydan çok daha önemli şeyler var.

0|0
    0|0
  • annelerinin çoğu 1.65 ve altında o zaman onlarda mı yapmasın

0|0
    0|0
  • Allahın kezbanı :D

0|0
    0|0
  • 180 e çek onu

0|0
    0|0
  • anan seni 2 m doğurdu galba :D

0|0
    0|0
  • Böyle düşündüğüne göre senin de ıQ seviyen 25 altında. Ülkemizin gerilememesi adına da senin ürememen lazım. Bu boy olayından daha tehlike bir durum.

0|0
    0|0
  • bütün kromozomlar erkekten gelmiyor diye duymuştum

0|0
    0|0
  • 191im bu mantığa göre 10-15 tane yapmam lazım sanırım djddhdhdh

0|0
    0|0
  • canını çok yakmışlar bu arkadaşın. kuyruk acısını böyle çıkartıyor

0|0
    0|0
  • 185 boyumla katıldığım önerme hahahhaa

0|0
    0|0
  • kızlar genel olarak kısa zaten ister istemez kısa oluyo

0|0
    0|0
  • 1.75 im yırttım ben :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    23

Kızlar Ne Diyor 18

• İyi de 1.67 olarak bence sen kendn de kısa bir kızsın. Evt ortalama 1.64 falan ülkemizde ama bu değer sadece ortalama değer kısalık-uzunluk tanımı değil. Bana göre 1.70 altı kızlar kısadır, bunu syleyebilmen için senin bikere en az 1.70 olman gerekir, ben mesela 1.70- 1.71 olarak bunu söylemiyorken senin söylemen çok saçma.

1|0
    0|0
  • Biliyormusun kısa boylu olmaktan ziyade aptal ve senin gibi cahil olmasın çocuklar ki bence ülkeye uzun boylu erkeklerden çok aklı başında, zeki, mantıklı düşünen ve konuştuğunu bilen kişiler lazım. O yüzden sende lütfen bu dünyaya çocuk getirme. Bu arada Kadınların daha fazla kromozomu geçiyor yani sende bir kız olduğuna göre senin çocuklarını düşünmek bile istemiyorum.

1|0
    0|0
  • Çok cahilce konuşmuşsun.. Çocuğu erkek tek başına mı yapıyor sanıyorsun sen, kadının da boya katkısı var. Kısa erkeklerin büyük sebebi kısa olan analarıdır bunu unutma.

2|1
    0|0
  • Bence boy moy önemli değil de tipsizlerin çocuk yapması yasaklanmalı asıl

0|0
    0|0
  • bizde neden kisa yok kuzenlerim 180 var hepsi kizlarda 165 felan benim boy kisa sade bizde boyla tip ölcmen yanlis boyu uzun olanlarin hepsinin tipi iyimiki birinin bacgi uzun cirkin duruyor birinin boyu var zayiflikta ölmü birinin boyu var kilodan sismis boyla tip olmuyo tek

0|0
    0|0
  • Ne malsin ya

3|1
    0|0
  • boya takılmayın
    babamdan uzunum -_-

0|0
    0|0
  • he canım sende 170 din yaaa

0|0
    0|0
  • Hep erkeklere yüklenme veya partnerine biraz da kendine bak

0|1
    0|0
  • 180 altındaki tüm erkekleri toplama kampına koyup yakmalıyız !!!

0|0
    0|0
  • Babanin boyunu merak ettim...

0|0
    0|0
  • türkiye de boy ortalaması en uzun il izmirmis hepimiz izmire dolusalım madem

0|0
    0|0
  • Olum manyakmısınız lk sadksjfklfşsi

0|0
    0|0
  • Senin yapman yasaklanmalı

0|0
    0|0
  • Her cahil üye olmasın ya şu siteye

0|0
    0|0
  • Sende bence fikir belirtme beyinlere zarar

0|0
    0|0
    • Kırdıysam üzgünüm abi :)

• Zihniyetine s. ç. y. m

0|0
    0|0
    • Kızma abi

• Kızdırma ama be ablası sen de

• Senin ''abisi'' demen lazım gizli :) Kendi cinsiyetinle hesap al gel

• Canım senin boyun kaç?

0|0
    0|0
    • 1.67

• @MrsDreamer kız sen iyi değilsin hakikaten zoruna mı gitti doğru sçyledim diye😄söylediğimi kendinde biliyorsunda açık açık yüzüne söyledim diye zoruna gitti ama kusura bakmada kendin kaşındın herkes kusursuz değil ama sen yüzüme söyle söyle diye tahrik ettin şimdi oturda düşün bana laf sokarak rahatlarsın belki çünkü senle muhattap olmıycam artık seviyesiz sırık 😀

• Kes be yer elması amma çok vıdu vıdı yaptın, uğraşmışlar senle anladık

Yükleniyor...