Yava yapan kuşa nasıl katkıda bulunurum?

Balkonumuza güvercin yuva yaptı , nasıl katkıda bulunurum , verdiğim yiyecekleri yemiyorYava yapan kuşa nasıl katkıda bulunurum ?

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• yiyecek verme. yiyeceği yiyebileceği yere koy o bir güzel götürür terasa 2 kuş yuva yaptı marketten susamlı cubuk kraker aldım kucuk 2 3 cmlık kırıp atıyodum :D aşşağı inip bırakıyodum sonra bir cıkıyorum hepsi bitmiş..

0|0
    0|0
    • Yemiyo keratalar

• teşekkür ederim :))

En İyi Kız Görüşü

• Yabani güvercin oldukları için mümkün oldukça onlara görünmezsen orada rahat rahat yavrularını büyütebilirler. Yemini de onlar yokken mermerin üstüne savur onlar görüp illaki yiyecektir. Öyle yumurtalarının yanına ekmek parçası koymakla olmaz evet ekmeği çok severler tuzlu olduğu için lakin yuvanın içine yiyecek bırakma su dolu bir kapta bırakırsan güzel olur.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Karismazsan en buyuk katkiyi saglamis olursun

1|1
    0|0
  • Hiç müdahale etme mesela iyi niyetle yuvaya pamuk koyduğunu farzedelim, maksat yumuşacık yere yatsın hayvan. Ama kuş senin kokonu yuvasında alır almaz o yuvada soğur. Bırak kendi bildigi gibi yapsın.

0|0
    0|0
  • Sen elleme yeter

0|1
    0|0
  • uzak durarak ürkütmeyerek onlar kendi yiyeceklerini içecekleri sağlarlar.

0|0
    0|0
  • Su koy. Kuş yemi ver.

0|0
    0|0
  • Uzak durarak..

0|1
    0|0
  • yava yapan kuşa karışma. kendi doğalarınca rahatsız edilmekten hoşlanmazlar ^ ^

0|0
    0|0
  • fakir ama gururlu kuş :D

0|1
    0|0
  • yabani güvercinin seninle bir işi olmaz. rahatsız etmezsen o mis gibi takılır :D su ver yeter

0|1
    0|0
  • Yavruysa sadece annesinin ya da başka kuşun ağzından yiyebilir başka türlü yiyemez

0|0
    0|0
  • Bulgur ve küçük bir kaba su koyarsan yer de içer de merak etme

0|0
    0|0
  • oyle yaparsan kus olur elleme sen

0|0
    0|0
  • onun işine karışmayarak ona en büyük yardımı yapmış olursun...

0|0
    0|0
  • İşine karışmayarak.

0|0
    0|0
  • mobilya takımı al

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Değme ona kaçar yoksa. Özellikle o gidince sakın yumurtaya dokunma. O kokuyu unutup kendi çocuğu olmadığını sanıp terkediyomuş ve şöyle bişey varmış. Beddua ediyomuş kuş böyle olunca. Hiç yanaşma zaten onlar devriyeli anne baba sırayla oturuyolar yumurtanın üstünde.

1|0
    0|0
    • Ellemiyorum , ekmek koydum önüne

• Bizim de balkonumuza kumru kuşu yumurtlamıştı. Anne yavrular doğana kadar bir kere olsun yerinden ayrılmadı. Baba 'da belirli aralıklarla gelip anneyi besliyodu. Baba hiç oturmamıştı. O avlanyodu bişeyler getiryodu. Zaten baba yuvaya gelmezse , anne bir süre sonra açlıktan yavrularını yiyor. Baba gelmek zorunda yani.

• @nosevgili evet :)

• Rahat bırak, elleşme yeter bence canım.

0|0
    0|0
  • Birazcık ekmeği suyla ısla koy falan o şekilde yer

0|0
    0|0
Yükleniyor...