Ingilzce gibi basit bir dil neden fluent konusulmaz ki?

Yani ulkemiz gelismekte olan bir ulke toplumumuza neden zor geliyor egitm sistemini sorunlu yoksa biz mi

0|0
12|2

En İyi Kız Görüşü

• Eğitim sistemimiz yanlış, konuşmak için değil de anlamak ve yazmak için öğretiliyor.

0|0
    0|0
    • Alakasi yok bn bir cok ulkede bulundm bunlar birseysel seyler toplumumuzda ee bosver turkceyi zar zor konusuyorz ne yapcam ing dusuncesi var

En İyi Erkek Görüşü

• Kendi lise arkadaşlarından pay biç, eminim ingilizce hocanız size ders analtırken arkadaşların sınıfta kudurup hocaya karşı alabildigine terbiyesizlik yapıyor zerre kadar dersi iplemiyordu. Bir de aynı durumun bütün Türkiyede olduğunu düşün.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Eğitim sistemi ing öğretmenleri rezil

0|0
    0|0
  • Artık 2. nci sınıftan itibaren ingilizce dersi görülmeye başlanıp lise sona kadar devam eden bir dersken gram birşey öğrenememek eğitim sisteminin bozukluğu olsa gerek :)

0|0
    0|0
    • Olabilir ama sonucta temeli aliyorsn hersey senin elinde yani

• diretmedeki amacın ne?
      bunlar gözlem işi sordun ve söyledim hlada arkasındayım.
      birşeyler öğretilip insana anlatılmazsa o öğrenci , insan merak edipte peşine düşmez.
      sadece ingilizce de değil her alanda.

• Tamam burada egitimin egitimcinin sucu var ama genel olarak toplumun mentaletiside uzak bu tur seylere gorusune saygm. var aksini iddaa edmedim.

• Eğitim sistemimizde iki tanecik eksik var biri eğitim diğeri sistem... tabi ek olarak biz de tembeliz

0|0
    0|0
  • Bence her iki tarafta da sistem bize sadece gramer ogretiyor biz ise sadece sinavlar icin calistik hani derler ya okumayan bir insan dahi kendini gelistirebilir birazda bizden kaynaklaniyor cabalamiyor kolaya kaciyoruz aslinda biraz tembel toplumuz yanlis anlasilmasin zekanin zayif olmasindan degil zekayi zorlamadigimiz icin tabi bu benim kendi gorusum

0|0
    0|0
  • Egitim sistemi sorunlu tabiiki.. Derste turkce konusuluyor zaten herkes bir tek adini memleketini soylemeyi ogreniyor onca yilda anca

0|0
    0|0
  • Kadın kız diye ayrım yapan. Kadını mal gören, kıyafet ayrımı yapan, hala dedikodu insan hayatına müdahale eden bir milletten çok şey bekliyorsun.

0|0
    0|0
  • Öğretme sekillerinden dolayi

0|0
    0|0
    • Ogretme sekilleri yanlis ama kisiden kisiyede degisebiliyor

• Egitim sistemi :D

0|0
    0|0
    • Bnce baskin olan toplumun mentalitesi

• Aynen iste kendini kurtarabilen sansli

• Bu ülkede ingilizce ögrenilmez...

0|0
    0|0
    • Millet türkceyi konusamazken ingilizce mi konusacak?
      Cogu Ögretmenlerin ingilizce seviyesi ortada... cogunlugun telafuzu yok, grammeri hic söylemiyorum bile...

• ben rusca biliyorum simdi cince ogreniyorum ingilizce iyi sayilmaz yani ilgimi cekmiyor bir turlu

0|0
    0|0
    • Bndeçince biliyorm malum orada yasadm mecburdm ogrenmeye :))

• Daha Türkçe gibi basit bir dili "fluent" konuşamıyorsun ya neyi merak ediyorsun?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Akıcı konuşabilmeleri için kafa olması lazım, kafa olmadığı için konuşamazlar tabi. Ülkenin %10 bile İngilizceyi akıcı konuşamıyordur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...