Kadınların çoğu evliliğinde neden mutsuz?

Maddi durumu iyi olan da mutsuz, kocası iyi olan da mutsuz, hep bir mutsuzluk döngüsü.. Heleki yeni gelinler. Çoğu babasının evine gitme taraftarı. Madem babanızın evinde daha mutluydunuz neden evlendiniz anam? Bu mutsuzluk sirkülasyonu neden kaynaklanıyor hiç oturup aklıyla düşünen bayan var mı aranızda?

0|0
26|8

En İyi Kız Görüşü

• Yeni kusakda daha fazla var mutsuzluk sanırım dizilerdeki yaşama özeniyor çoğu insan ama hayatın gerçeklerini yediremiyorlar

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Henüz sebebi bulunamadı iktisadi düşünürsek. Kadınlarda ; kaynaklar sınırlı, istekler sonsuz sınırsız...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 25

• Onceliklr toplum kadina ozgurce yasama hakki vermiyor. Tensel uyumu tatmadan evleniyor. Ya da cok tanimadan ya da tanidigini sanarak. Sonra evliligim aslinda flort gibi olmadigi, camasir bulasik, yemek utu, hersey onlara bakiyor. Calisan bir bayansa hele yandi. Ustune cocuklar ekleniyor. Turk erkeklerinin buyuk bir cogunlugu oduna baglar - ben oylr olmam ya da degilim diyenler hep cikar- eger herseyden ehevesini almis bir adamsa koltukdan kalkmaz. Kadinla zaman gecirmez. Haftada bir miker sonra hizmetcilik bekler, kadin ve erkek kendini salar. Yani bin bir hevesle baslanan bir yuva genelde husranla biter...
    Ben de evliyim, 8 yillik ayda uc defa ayrilcam lan dedigim oluyor ama sonuc yine kopamiyoruz. Aliskanlik birde manyak birsey. Ancak benim esim turk standartlarinin ustunde 😜 Hem olgun dusunceli karekterli hem herseyde yardim eder hem kiskanc degil hem harika bir baba asla harcamalarima karismaz. Cimri degil. Falan filan yanj ideal kocayi buldum sadece gobekli 😆

0|0
    0|1
    • Öncelikle toplum kadına özgürce yaşama hakkı vermiyor diye bir şey yok. Kadınlar benden daha rahat ve daha özgür. İstediği yere girip çıkıp ve artısı var. Erkekten daha çok hakkı var. Tensel uyum diye bir şey mi vardı yav eskiden? Ne zamandan beridir tensel uyuma bakılıyor? Kusura bakma abla ama biraz boş gibi geldi düşüncelerin bana. Tabi saygım var düşüncene.

• bu arada sensin abla :D

• Nolurki :S Send de bana abi de :S

• Tek taraflı düşünmek yanliş olur bazı evliliklerde erkekler maalesef biraz odun olabiliyor ama bazilarinda kadınlar nankörluk yapabiliyor.

0|0
    0|1
  • Kadınların mutsuz olmasının nedenini yine kadınlarda görüyorsun. Erkek hödük çıkmışsa kızın suçu ne?

0|0
    0|1
    • Ablacım diyorum ki bak orda kocası iyi olsa da aynı. Yani erkeğin hödüklüğünden değil.!.

• Öyle bir şey demedim de sağlam saçmalıyorsun yalnız tebrik ederim 👏👏

• Teşekkür ederim.

• Burada da çok soru gördüm öyle, tanımadan evleniyorlar sonra ''kocam evlendikten sonra çok değişti sorumsuzlaştı'' vs. vs.

0|0
    0|1
  • Ben evliyim, mutluyum 🖐

0|2
    0|0
  • Babasının evindeki rahatlıgı bulamadığı için, sorumluluk kaldıramadıgı için

0|1
    0|0
  • Evlendikleri kişiyi tam tanımamaktan kaynaklanıyor sevgiliyken cennete yaşanan aşk cehennem bir evlilikle taçlana biliyor

0|1
    0|0
  • erkeklerin yetememesi. aile baglılıgı. kadını 2. planda görmeleri ve kendilerine sahip olamayıp gözlede olsa baska kadınlara kaymaları ama kadınıda bir o kadar bunaltmalarından sebep mutsuzuz.

0|0
    0|1
  • bir la var bliyomusn kadınlar yanlış erkeklere aşık olurlar erkekler ise doğru kadına yanlış yaparlar bence yeterli bir cvp

0|1
    0|1
    • Aşk ne abi yav, adam çalışıyor, didiniyor, evine bakıyor, karısının bir şeyini eksik bırakmıyor, yine mutlu değil kadın.!. Aşkınızın ızdırabınızın içine tüküreyim.!.

• hah işte türkiye bu yüzden büyüyemıyor boyle mantığa sahıp erkeklerın genelı neyse cvp yazsan da bakmıycam by :D

• Beklentileri yüksek galiba

0|1
    0|0
  • Sıkılmışlar.

0|0
    0|0
  • Eşler arası ten uyumsuzluğu karakter uyumsuzluğu ilgi alaka eksikliği vb

0|0
    0|1
    • Yav ilgi, alaka gören de mutsuz.!. Hiç mutlu olan görmedim ben daha. Hep farklı bir arayış peşindeler.!.

• Ya ne alaka. Herkesi aynı kefeye koyamazsın

• Çok alaka abla ve de mutsuzluklar hep aynı.

• Zihniyet senin gibiyse mutsuzluk kaçınılmaz.

0|0
    0|1
  • birbirini tanımadan evlenen yığınla insan sürüsü

0|0
    0|0
    • Ne yapmak lazım tanımak için peki? Önceden dost hayatı mı yaşayacak yani insanlar?

• Kadında daha zor iler yaşlara kadar bekar kalmaz. Kadın çabuk çöküyor. Bence iyi düşün.!.

• çökelim ruhumuz çökmüş

• Memnuyetsizlik..

0|1
    0|0
  • Dünya genelinde olan bir şey kadının işleri kısıtlı sadece ev ile ilgileniyor kadın sanıyor ki hayatı kitaptakı kadınlar gibi dolu olacak ama öyle dünya bulursan kaçış planın benden...

0|0
    0|0
  • Ben evlensem kesin öyle olmam

0|0
    0|0
  • Sorunları bilemeyiz

0|0
    0|0
  • O iyi olan adam karısına da iyi mi acaba onu bilmek gerek sonra neden mutsuz bu soruyu sorarız.

0|0
    0|0
  • Erkekler yuzunden cok bozuldular kadinlari anlamak istemiyorlar

0|0
    0|0
  • Kadın yapısı çabuk sıkılır bence bunun bir etkisi var

0|0
    0|0
  • İyi secmiyorlar kocayi

0|0
    0|0
  • Vllhi bn evlnsem hc mtsz olmam herlde😊😊😊

0|0
    0|0
  • ÇÜNKÜ aileler, ayrı eve çıkmaya izin vermior. kadında çareyi evlenip boşanmakta buluyor

0|0
    0|0
  • Rahat batiyor bence. Allah bir dert verecek mutsuzlugu o zaman gorecekler

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Fazla dizi izledikleri için öyle oluyor. Eli tespikli zontaları beyaz atlı prens sanıyorlar, sopayı yedikçe zihinleri açılıyor..

3|3
    1|0
    • Yok abi şükür yok. Şükür eden bir tane kadın gördün mü şu son nesillerden? Yine şükür etmeyi bilen kadınlar bizim analarımızdı.!.

• Cunku kadinlarin hayalleri hep pembedir ama hayat pembe değil. Kadinlar evliliği rio karnavali zannediyor

0|1
    0|0
  • Yürekten seven erkek az

0|0
    0|0
  • Çunku hayvanlarla evleniyorlar

0|0
    0|0
  • Yatakta mutlu olmazsa hep mutsuz olur

0|0
    0|0
    • La yatakta o an mutlu olsa da diğer gün farklı erkekle ister. Gene yetmez anasını satim.

• eski aksiyon olmadığı için.

0|0
    0|0
  • bilmem @giz91 engeli kaldir!

0|0
    0|0
Yükleniyor...