Arkadaslar dun bırı hesabıma eft yaptı ama hala gelmedı bayram dıyemı gelmesı acaba?

Arkadaslar dun bırı hesabıma eft yaptı ama hala gelmedı bayram dıyemı gelmesı acaba? Ne zaman gelir?

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bugun bankalar eft yaptiriuor yani sabah gelmesi gerekti

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• İnternet üzerinden akşam 17.30 sonrası yaptıysa 24 saat sonra geçer hesabına

0|0
    0|0
  • Eft mesai saatleri içinde hesaba geçer... Aynı bankadan transfer yapıldıysa hemen geçmesi lazım..

0|0
    0|0
  • Bugün gelmiş olması lazım

0|0
    0|0
  • alakası yok gelmesi lazımdı.

0|0
    0|0
  • Bu gün olması gerekirdi

0|0
    0|0
  • Evet eft lerde bankalar resmi tatilde olduğu için gelmez ne zaman banka açık tatil değil o zaman hesabınıza geçer.

0|0
    0|0
  • Bugün bankalar çalışıyor müşteri hizmetlerini ara swift numarasını söyle sana yardımcı olurlar

0|0
    0|0
  • Bugün sabahtan gelmesi lazımdı.

0|0
    0|0
  • Sanmam bayramda bankalar tatil ama eft yi bilgisayar sistemi yapıyo onun da bayram izni yaptığını duymadım

0|0
    0|0
  • Tatil günü eft olmaz ilk mesai de gecer hesabına

0|0
    0|0
  • Dün eft sistemi kapalıydı bugün gelmedi gerekiyordu

0|0
    0|0
  • Internet bankaciligindan yapilmissa 1 is gunu sonundq geciyor

0|0
    0|0
  • . gelmez pazartesi calıstıgı bankaya baglı olarak en gec 9.15 de gecer

0|0
    0|0
  • Bayram dıye baska bankadan yaptıysa pazartesı duser. Aynı bankaysa hemen gelmedı lazım

0|0
    0|0
  • bayram olduğu için gerçekleşmez, bugün gelmesi gerek ama senin veya onun bankası devlet bankası ise pazartesiye de kalabilir.

0|0
    0|0
    • Ziraat benim

• bugün gelecek olsa şimdiye kadar gelirdi. devlet bankaları bugün de tatil paran pazartesi gelecek büyük ihtimal.

Kızlar Ne Diyor 1

• eft ne yaa

0|0
    0|0
    • İlk cevabı verip xper kazanmak ıcın sacmalayan kezban 😂😂

• yemın ederımki ilk cvbı verip xper kazanıldıgını bilmiyordum günahımı aldın canısı kezban da senın anandır işine baak hadi insan gbi söleyebilrdin bian eft deyınce anlamadım

Yükleniyor...