Liseye başladığınız ilk gün nasıldı?

Liseye başladığınız ilk gün nasıldı? Neler Oldu?

0|1
27|28

En İyi Erkek Görüşü

• bizim lise belalı bir liseydi ulan etrafa bakındım içimden diyorum ben burda 2 gün duramam la diyordum herifleri görsen

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 27

• Ayıptır söylemesi 10. sınıflardan 3-4 kız ve 11. sınıflardan bir kız durmadan gelip öpüp mıncıklayıp duruyorlardı. Ama çok tatlı ufak tefek bir şeydim ondan yani 😂

Her tenefüs sınıfıma gelip mıncıklarlardı. Şimdiki kafam olsa hey yavrum hey.

Yurtta anons yapılırdı Ülkün Yalçın Anadolu Lisesi servisi gelmiştir diye, millet hemen gelir senin kızlar da geldi mi bugün der bizim okul hariç herkes servisin yanına inerdi.

Güzel günlerdi ama koca yurtta bir ben saftım yapacak bir şey yok.

1|0
    0|0
  • kedi gibi gittim üstümde ceket lıse hayatımda bı kere ogun gıydım onu da herkese bakıyorum kurtlar sofrasıdayım sankı 1 hafta sonra tabı ortalıgı dagıttım alıstım hemen :D

1|0
    0|0
  • üstün gerizekalıların gittiği liseye gittim ilk gün paintball savaşı yaptık bir kaç öğretmen ilk yarıyı kapattı gün sonunda

1|0
    0|0
  • Sınıfa bir girdim herkez sakallı bıyıklı öğrenciler teneffüs arasında dışarıya kaçan sonra tekrar gelen çocuklar yanlarına gitdim meğer sigara iciyorlarmis bende orada başladım falan filan pek iyi değildi ya

1|0
    0|0
  • Çok iyiydi

1|0
    0|0
  • hiç birşey olmadı gelenleri kestim nerden geldıler bunlar böyle diye sonra alıştım sonra gene bısı olmadı

1|0
    0|0
  • Dün gibi hatırlıyorum valla

1|0
    0|0
  • tek hatırlamayan benim galiba 😒

1|0
    0|0
  • bu okul bıtmez demıstım

1|0
    0|0
  • Özgüvensizdim kimseyle konuşmadım bir ay

2|0
    0|0
  • 16 kişi okulu turluyorduk

1|0
    0|0
  • baya iyidi 😄

1|0
    0|0
  • giyindim gittim. en arkaya oturdum. tanıdık bikaç kişi çıktı. sohbet ettik falan

1|0
    0|0
  • Kendime bir köşe belirleyip her teneffüs o kişiye gidip sıçma pozisyonunda oturmuştum

1|0
    0|0
  • Sıradan geçti

1|0
    0|0
  • Bana abi demişlerdi. Kantinde 2 kız beni kesmişti daha sonra hiç iyi şeyler olmadı :D

1|0
    0|0
  • Hoca bu jole ne diyip okula almadi zaten ilk gun galiba sadece seviye tespit sinavi mi yaptilar oyle birsey olmustu

1|0
    0|0
  • Lise basladigimda namimii duymayan kalmamistii 😂😎

1|0
    0|0
  • Birş dayak yemişti benden

1|0
    0|0
  • Valla tam hatırlamıyorum 😀😀

1|0
    0|0
  • Kotu