Kardeşinizin borcu sizin de borcunuz mudur? Aile mirası onun borcu bitene kadar ödenebilir mi?

Kardeşiniz size sormadan ve sizle paylaşımı olmadan aldığı borcu ailenin borcu olabilir mi?

• Evet kardeşimin borcu benim de borcumdur mirasda direkt alınabilir.
    27% (19)28% (10)27% (29)Oy Ver
  • Hayır bana mı sordu borç alırken, ben mi yedim, mirasdan da hak bölündükten sonra kendi payından ödesin
    45% (32)33% (12)41% (44)Oy Ver
  • Annem üzülmesin, borçlu mağdur olmasın, iyiniyetli olalım ödeyelim gitsin
    28% (20)39% (14)32% (34)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• ödeemem kusura bakmasın kendı odesın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kendi aldıysa kendinindir bide danışmamış öz kardeşim olsa bile ki yok başının çaresine bakmayı öğrenmeli

1|0
    0|0
  • Borcudur ha kardeş ha sen

1|0
    0|0
  • yaptığı borcun nedenine de bağlı o şimdi biraz

0|0
    0|0
    • iş yapacak diye alıp yoketti, aileden de kimsenin bir çıkarı olmadı

• Olmaz bence, saçma.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 18 yasini gectiyse borc onundur. 18 yasina gecmediyse bize sormsdan nasil borc alıyor der hic karısmam. 😊

1|0
    0|0
  • Kardeşimin borcu borcum, dostu dostum, düşmanı düşmanımdır. Kardeşime canım kurbandır. Değil mal mülk, neyim varsa onundur.

0|0
    0|0
    • ahh ahh Allah sevdiğiyle sınva edermiş insanı. çok coşma kardeşine derim, inan ben de aynıydım, başkalarında olur bizde olmaz hainlikler derdim öyle bir oluyomuş ki sülalece ağzımız açık kaldı

• Her kes yanlış yapar hayatta. Bu Yanlışı yapan kardeşimse neden ona sahip çıkmamalıyım ki?

• sahip çıkmakla ilgili değil bu tam neyse. başına gelmesin dilerim.

• Kardeşimse kıyamam abimse banane

0|0
    0|0
  • ben kardeşim için dünyayı yakarim.. kardeşimden önemli mi, öderiz gider

2|0
    0|0
    • 1 ev parası ve artı faizi de olsa mı:D bu arada kardeşin zaten yıllarca senden de aldığı yüksek miktar borçları ödemeyi bile düşünmüyor

• ben de senin gibi düşünüyordum keşke sonuçları da iyi niyetim gibi olsaydı, giden yılların ve nankörlük olunca bir kere daha düşünüyor insan aynı sorunlar önüne gelince

• ne borcu olduğuna bağlı

0|0
    0|0
Yükleniyor...