Arkadaşınız sizin sevmediğniz bir kişi ile Fotoğraf koysa Profiline neyapardınız?

Siz bu durumda ne hissedersiniz?
Sevmediğniz hoşlanmadığnız bir kişi ile Fotoğraf yüklese? Aranızdaki tatsızlığı bildiği halde? :)
HAYIRLI GÜNLER☀️☀️

0|0
9|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Önceden bir arkadaşlıkları varsa hiç birşey demem ve kötü düşünmem çünki onun ile alakası yok. Fakat bizim o şahıs ile tatsizligimiz olduktan sonra arkadaş olup resim falan yüklese ben orada noluyor nan derim. . . Başka arkadaş mı bulamadın kızım derim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Kendimden başka kimseyi umursamam.

1|0
    0|0
  • Beni ilgilendirmez

1|0
    0|0
  • Gebertirim onu.

1|0
    0|0
  • Sosyal medyayı pek si. clemem

1|0
    0|0
  • Amaann takmam zaten sevmediğim insan yok galiba

1|0
    0|0
  • Bilerek yaptığını düşünüp Tabiri caiz se Azı nın tam orta yerine biber sürerim

1|0
    0|0
  • Herkesin hayatına kimse karışamaz :)

1|0
    0|0
  • Arkadaşım o benim karım değil ya. Benim sevmediğimi sevmemek gibi bir zorunluluğu da yok sonuçta.

1|0
    0|0
  • mikimde olmaz

1|0
    0|0
  • Küfür ederdim

1|0
    0|0
  • Kafama takmazdim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Arkadaşlık ilişkiler çokludur. Benimle konuşuyor diye bir başkasıyla konuşamaz diye bir kaide yok. O onun özel hayatı ve ikisi arasında olan birşey. Tasası bana düşmez. Ben hoşlanmayabilirim o kişiden ama saygımı bozmam.

1|0
    0|0
  • Ay çokta umrumda

1|0
    0|0
  • kaldırması lazım

1|0
    0|0
  • Soğuk davranırım. Benim sevmediğim kişi o da sevmeyecek diye bir kaide yok ama bozulurum. Ne o oyle bana nispet yapar gibi.

1|0
    0|0
  • Ben ve ortak kankalarımız hariç kimseyle fotoğraf koyamaz! Şaka şaka banane canım kimle isterse koysun.

1|0
    0|0
  • Buna karışamam çok rahatsız olmuşsam bunu dile getiririm ama onunla konuşmayacaksın ben ya da o demem sonuçta o karar verir buna

1|0
    0|0
  • Mesafeli olurum _-_-

1|0
    0|0
  • onu iyileştirim.:):):)

1|0
    0|0
Yükleniyor...