Çingeneler tarafından tehdit edildim?

İki gün önce sahilde sabahladım. Her şey güzel gitti. Kürk Mantolu Madonnayı sabah 9 gibi bitirdim. Yattım kalktım yine akşam oldu. Sonra arkamızda kamp kuran çingenelerden biri ben cipsi yiyip denizi seyrederken başımda dikilmeye başladı. İlk başta takmadım. Sonra 5 dk sonra acaba başka bir şeye mı bakıyor diye ona baktım. Çok çok dikkatli bir şekilde bana bakıyordu. Sanki burda lider benim der gibi. Anında şikayet ettim bu dengesizi çok sert uyardılar bunu ve arkadaşlarını. Sonra bunlar top oynamaya başladılar.1 dk sonra onların tayfadan çocuğun biri gelişine vole çekmek için arkadaşından topu ayağına atmasını istedi.4 kere ıskaladı, 5 nci de çok sert vurdu kafamı sıyırıp geçti. Voleyi direk üstüme çalıştılar yanlış okumadınız. Sonra kusura bakma cipsi mi yiyorsun afiyet olsun diye pişkin pişkin laflar etti vole çeken dengesiz. Gittim bidaha şikayet ettim bu sefer yapacak bişeyimiz yok dediler. Bunlar 2 kişi falan olsa o topu yediririmde , 5 kişi oldukları için bişey diyemedim yalnizdim 10 saniyede ölüm çıkardı. Arkadaşlar ben kendime silah almayı düşünüyorum mesela çocuk başımda dikilirken kurşun tak çıkar yapsaydım, bacaklarını g*tune vura vura kaçardı vallahi. Siz olsaydiniz ne yapardiniz benim gibi kalkip gider miydiniz? Unutmayin yalnizsiniz?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Günlük 2 liraya yemek arayan adam cips keyfi mi çatıyor...

Kacardim.

0|1
    0|0
    • Bayramdayiz kutuphane ayin 11 nde aciliyor o gun sadece elma cipsi (1.5 TL lik) su ile idare ettigimi , silahi bedava getirtebilecegim arkadaslarim oldugunu, sahilden kalkip gittikten sonra sile merkez camii nin cardaginda sabahladigimi soylemek istemezdim.

En İyi Erkek Görüşü

• Toplanıyoruz arkadaşlar.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Çingene diyorsun ya sen silah cıkarırsın kacarlar giderler. Yarim saate onların buyuklere sana daha buyuk silahla gelirler. Bulasma derim. Kucukken banada bıcak cekmislerdi ugrasmaya gelmicek insanlar. 😊

0|1
    0|0
  • yürek belinde silaha güvenmekle olmuyor işte

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• onlar pompalı kullanıyor direk sıkarlar valla acımasızlar

0|1
    0|0
Yükleniyor...