Daha dayanamiyorum?

Arkadaslar ben iki yillik yeni mevzunum ve babam ikide bir olmadik laflar ediyor ve cok agir agir konusuyor. Bende dorde tamamlamak istiyorum ama daha ciddiden beni psikolojik acidan coketti serefsiz. Ben bu yuzden daha evden kacmak uzaklasmak istiyorum ne yapim nasil yapim evden kurtulmak istiyorum daha kalsam ya o beni vuracak ya ben onu dayanamiyorum artik?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• 2 yıllık mezununda universite mezunu oldugunun farkına varsın önce. Yurt dısında 2 yıl okuyan üniversite okumamıstır diye kavram yok. Burda lise mezunuyla bir sayılıyor. Sacmalık. Kimseyede hesap vermek zorunda degilsin. Okudun bitti. Meslegine yonel 😒

0|0
    0|0
    • Ya mesele iki yil ya da dort yil okumussun onda getir adam acik acik shiktir git diyor sana bakmak icteniyorum git basinin caresine bak diyor ne isim var nede baska bir evim olsa zaten kalmam bunla da mecbur bu laflari yiyoruz ama sindiremiyorum daha bunalima giricem saclarim felan dokuldu hep psikolojimi bozdu it daha 15 gun once mevzun oldum

• Ya nasil ayrilim derken ne yapim ne edim nasil cikarim fikir alimyom senden nasil orda kalim oda saydirsin bana katlanim anlaminda degil

• Önce guzelcene bir ev bul. Kirası ucuz olan biyer. Git bir ise gir gerekirse garsonluk yap belli bir miktar paran olsun. Sonra cık valizini hazílayıp.

En İyi Erkek Görüşü

• İlerde Allah uzun ömür versn tabiki ama babanı kaybettiğin zaman şu sözlerine eşşek gibi pişman oluyosun kardeşim haline şükret ki sana kızabilen bir baban var ;)

0|0
    0|0
    • Ya mesele iki yil ya da dort yil okumussun mesele onda degil adam acik acik shiktir git diyor sana bakmak icteniyorum git basinin caresine bak diyor ne isim var nede baska bir evim olsa zaten kalmam bunla da mecbur bu laflari yiyoruz ama sindiremiyorum daha bunalima giricem saclarim felan dokuldu hep psikolojimi bozdu daha 15 gun once mevzun oldum fazla bilmeden konusma bu adam basimiza ailecek oyle seyler yaptiki valla gunah olmasa ona pamuu ben tikiyicam

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...