Komünizm korkunç bir şey midir neden bir hakaret olarak kullanılır?

Komünizm deyince aklınıza ne geliyor? Neden insanlar genellikle komünizm deyince "aman aman" derler? Adının anılması bile neden rahatsızlık verir ve neden bir insana hakaret etmek için "komünist" denir?

0|0
212

En İyi Erkek Görüşü

• Ulkemizde Turkculuk akiminim onculerinden Nihal Atsiza sormuslar;
    "Size irkci fasist diyorlar" efendim.
    Atsiz " Iltifat etmisler efendim" diye cevap vermis.
    Algi meselesi
    Fasistligide hakaret olarak gorende var, iltifat olarak goren de. Aynisi komunizm icinde gecerli.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Ne komünizm ne faşizmin yaşasın Erotizm

0|3
    0|0
  • Komünizmi yaşayan bir ülkenin vatandaşı olarak söylüyorum umarım bir daha gelmez. Yaşamadan atıp tutanalr var. Ailem yaşadı ve hala komünizmin bokları içinde boğuluyoruz. Felsefe kitapların yazan ütopyalara inanıp da masal okumasın kimse bana

0|1
    0|0
  • Komunist: işçiyi emekçiyi köylüyü savunan herkesin eşit olmasıdır kadın erkek haklarının eşit olması vs vs
    Komunizm: bu şekilde yönetilme biçimidir. İkttidarın halk olduğu millet vekilleri ve başbakanların kendi kafasına göre at koşturamadığı halkın düşüncesine göre göre hareket edilen bşr yönettim biçimidir

0|0
    0|0
  • Eşitlik geliyor

0|0
    0|0
  • Toplum algısı başka.

0|0
    0|0
  • Koministler genellkle anarsist ve ateisttir nedeni bu

0|1
    0|0
  • tabiki kötü bir şey korkunç bir şey değil. kulaktan dolma bir efsane bile diyebilirsin :D

0|0
    0|0
  • Kahrolsun komünistler

0|0
    0|0
  • Kominizm degilde kominist gecinen zibidilerin taskinliklari buna ssebwp olur. Avrupada amerikada da musluman diyince insanlar bir garip oluyor

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Devlet icin korkunc bu halk icin degil ama halka öğretileri bu yönde çünkü islerine gelmez. Hemen hemen her ülkede böyle.

0|0
    0|0
  • Onu eskiler diyomuş şidilerde normal

0|0
    0|0
Yükleniyor...