Kızlar neden tanımadığı her erkeğe cevap vermez?

Sorum aslında kızlara yönelik yalnız erkeklerde kendi açısından yazabilir.

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Tipini beğenmemiştir, tarzını beğenmemiştir, konuya girişini beğenmemiştir, fazla garanticidir niyetini farklı algılar, zaten onların gözünde hepimiz yürüyen penisiz. Bize seks objesi olarak baktıklarından bizim onları seks objesi olarak gördüğümüzü zannederler, erkek arkadaşı kafasını gözünü yarabilecek olan bayanlar da mevcut. İlk başlarda cevap verip sonra mesaj kutusunda 10 15 erkek mesajı görünce amaaan elimi sallasam ellisi diye totolarını kaldırdığımız kızlar da var tabi ohhooo bayan kısmı sebep çok daha yoruldum.

0|1
    0|0
    • İşte kızların özeti ve aradığım cevap. Tesekkur ederim 😊

Kızlar Ne Diyor 3

• Aynisini yapiyorum cunku kesin kac kizla bu sekilde denemistir ozelligim nedir ne biliyorki derim. Ve o arayis icindeki biriyle olmak istemem. Yani ben ya da her hangi biri olabilirdi gibisinden
    Kizlar cevab yazmayin.

0|0
    0|0
    • Neden hep sevgili olarak görüyorsunuz ki ben arkadaşça yazıyorum ayrıca bugüne kadar bu siteden beni takip etmeyen hiçbir kıza da yazmadım benim için düşündüklerin de önemli değil benim için

• Bende iste suands sevgili olarak gormiyorum ama onlar goruyor sorun o iste. Hep arkadas olarak gordum ama karsimdaki insan sonra hayal kirikligina ugratti.

• Boşver üzülsün şimdi üzülmese sonra üzülecek

• tanımadıkları için

0|0
    0|0
    • Tamam da cevap vermezse hiç tanışamaz olur.

• ilginç bir şeyler söyleyerek dikkatini çekebilirsin, konuşmak için ortak ilgi alanının bulunması önemli. konuşmak istediğin kızla neden konuşmak istediğini söyle dürüstçe. belki kızın fotosunu güzel buldun veya söylediği bir şeyi ilginç buldun bunları belirt, itifat herkesin hoşuna gider.

• Hiçbir kızın fotosunu beğenipte mesaj yazmadım. Çünkü benim beğendiğim kızlar beni beğenmez. Neyse asıl konu bu değil. Asıl konu bir kıza seni güzel buldum dersem kız hemen beni abaza ilan eder. O kadar ilginç konu veya giriş yapıyorum ama yine nafile yine mesaj atmıyorlar. Çünkü güvenmiyorlar. Zoruma giden konu da bu aslında insan hiç tanımadığı birine neden ön yargıyla yaklaşır ki? Tüm erkekler mi aynıdır? Hepimiz mi abazayız?

• Kızlar abazalarıyla erkeklere cevap vermez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• adı üstünde kız işte

0|1
    0|0
  • Ulan cevap verse ne cevap vermese ne şu kızları roman yapıyorsunuz gözünüzde

0|0
    0|0
    • Kanks beni tanımadan soruyu kendi kafan da yorumlayıp beni her abaza erkek gibi görme.

• Zorundamıyım demezler mi sana

0|0
    0|0
    • Zorunda değiller elbette ama bir sebebi vardır yani hepimiz abaza değiliz

• Devam et, azimle... duvarı deler

• Kanka, azimli sıçan (fare) duvarı deler.😉

Yükleniyor...