Florya plajında 300 suriyeli plajda suriye diye bagırıp diger insanları rahatsız etti ne dusunuyorsun?

Özellikle yapilmis adamlar ulkemde benden rahat suna bak suriye diye bagiriyor gereksizler savas kazanmis gibi daha cok kacmis degil de.

Güncellemeler:
##
''

0|1
17|11

En İyi Kız Görüşü

• Yakında ülkeyi ele geçirmeye çalışmazlarsa ben de birşey bilmiyorum Kürtleri de Zaman'ında aldık bir sürü terörist çıkardılar bir sürü şehit verdik Suriyeliler 10 katı ne kadar kayıp veririz Allah bilir

1|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Anca zararlar, gram faydaları yok ülkeye. Bunlara ülkeye soktukları yetmiyor birde vatandaşlık verecekler.
    Tarihleri boyunca bize kazık atan arapların kölesi olmuşuz anasını satayım.

1|3
    1|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Aksaraya gitsinler

0|1
    0|0
  • Olduresim geliyor 😁

0|2
    0|0
  • Defetceksin merhamet ten Maraz doğar diye boşuna denmemiş

0|2
    0|0
  • Daha bunlar başlangıç neler yapcaklar neler😠😠

0|2
    0|0
  • Patlak verirse bir şeyler Suriyeliler yüzünden verecek gibime geliyor. Hayırlısı.

0|2
    0|0
  • Tayyip sağolsun.

2|1
    0|0
  • hepsi gebersin

0|2
    0|0
  • Gebermeleri gerektiğini düşünüyorum

0|2
    0|0
  • Ben artık bu ülkenin gidişini algılayamıyorum. Yorum yok.

0|1
    0|0
  • Esad analarını iyi gibememiş :D yollayında allah dıye bağırsınlar :D

0|2
    0|0
  • Devlet kontrolu kaybediyor sanirim

0|2
    0|0
  • alıp bana silah verin la hepsini öldürürüdüm ben ohhh

0|2
    0|0
  • Günah savaştan kaçıp bizim ülkemize sıgındılar

0|0
    0|0
  • Yav yapmayın şunu ne zorluklar çekti onlar
    Kardeş kardeş geçinin işte
    Provokasyon hepsi uymayın

0|0
    0|0
    • *şerefsiiiz

• Ne kardeşi kardeşim mi o adamlar benim.
      Floryayı çöplük yapmışlar. Millet ülkesinde kendini yabancı hissediyor. Plajlarda dans. Florya çimenlerinde darbuka, çay ve mangal. Üstüne kampa 2 askeri yaraladılar. Üstüne üstlük kamplarına gelen türkmenleri dövdüler. Hadi bunuda geçtim Türk bayrağını yere ATIP! suriye bayrağı astılar. Ne güzel kardeşler bunlar. Savaştan çıkmış keşke esad hepsini kör bıçakla kesseymiş.

• İnsaliktan nasibini almamiş yaratıklar

0|2
    0|0
  • Baslarda acıdıydım da bunlarda tepelere çıkıyolar besle kargayı oysun gözünü

0|2
    0|0
    • :D acıdığın araplar bizim plajlarımızda ırkcılık yapmaya calısıyorlar böcekler birde suriye diye bağırıyor gereksizler savaş kazanmış gibi.

• Yüz verirlerse olacağı bu ne bekliyon

Erkekler Ne Diyor 10

• Ülkeleri kan revan içinde, bunlar Türkiye'de Suriye diye bağırıyor. Kansız pislikler. O kadar vatanseverseniz gidin ülkenizde ölün.

0|2
    1|0
  • Oda bişeymi Florya çöplük yapmışlar. Darbukada çalıyorlar. Şarkıda söylüyor. Ne güzel savaştan çıkmış bunlar.
    www.sozcu.com.tr/.../

https://www.youtube.com/watch?v=8m0gpW3MVlk

0|2
    0|0
  • abi adamlar medeniyet bilmiyor ki ulan otobüsün içinde bağırarak kahkaha atıyorlar sanki ben yabancı ülkedeyim hissediyorum kendimi

0|3
    0|0
  • osmanlı zamanında da bu densiz arapların aç karnını doyurmuştuk onlar da arkamızdan vurmuştu bizi... şimdi de farklı olmayacak.

0|2
    0|0
  • 50 kişi toplayamadın mı?

0|2
    0|0
  • bunedir yahu bu ülkenin haklarından faydalanmak için ne gibi özellikleri var bunların bunlarmı kaliteli insan şaka gibi mmk

0|1
    0|0
  • Maksat? Planlı bir hareket gibi

0|1
    0|0
  • Burada dans edeceklwrine gidip erkek gibi ulkesinde savassinlar seref yoksunu iyi çocuklar

0|1
    0|0
  • dışlanmak diyebilirim kanıt isterseniz onlara yapılanları araştırın onlarda kendi aralarında mutlu buda tamamen doğal bence

0|0
    0|0
  • Çıkarcaksın ülkeden Suriye diye Denizde bağıracağına gitte ülkende bağır 300 kişi hazır orada yakala 5 yıldır buradalar

0|1
    0|0
Yükleniyor...