Suriyeliler defolup gitmezse zorla kullanma kampanyası yapalım mı?

Kendimi tutmasam çok pis hakaret ederdim şimdi bu kansızlara ama kendimize tutuyorum. Sesimizi kimseye duyuramıyoruz. Her yerde karınca gibi kansız var. Ne çocuklarına acıyorum ne karılarına. Hele benim milletimin fırsatlarına koymuyorlar mı çıldırıyorum. Faşist değilim ama Atatürk milliyetçisiyim. İlk önce kendi milletimizin çıkarlarınız düşünmeliyiz ki buna hain olmayan kürt kardeşlerim de dahildir. Onlarında bu topraklarda en az bizler kadar emeğine ve hakkı vardır. Ama bu kansızlar bu ülkede fazlalık İS TE Mİ YO RUZ!! Bundan sonra gördüğünüz kansıza kötü davranın istenmediklerini anlasınlar. Gerçek bunlardaki gururda yok bundan anlar mı bilmiyorum ama yine de denemekte fayda var.

Güncellemeler:
TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR !

4|1
7|15

En İyi Kız Görüşü

• Suriyeli bir 13-14 yasinda cocuk dovmustum para istemisti vermeyince arapca kufur etti az bucuk biliyorum arapca.
    sen misin kufur eden elime ne bulduysam gecirdim teyzem aldi elimden
    Para istedi vermedim kufur etti dedim
    Bide teyzem dovdu
    Turkiyede yasamiyorum turk degilim ama bu vatansizlarin ulkenizde barinmasi benim bile zoruma gidiyor.

0|0
    0|0
    • Yuh vicdansız altıüstü çocuk aklı belli ki düzgün bir ebeveyne sahip değil. Bu kadar gaddar olunmaz...

• Dipçik dedin beni ikna ettin Rocky den Ramboya transfer işlemi gerçekleştiriyorum..

• @SadeceCevaplar tamam konuyu uzatma daha fazla

En İyi Erkek Görüşü

• Çeşitli birçok sıkıntıların farkındayım. Ancak biz Türk milleti olarak her zaman zora düşmüşün yanında olduk. Bu denli bencil olmaya yardımseverlik uzak olmalıyız. Benim bu konuda en çok içerlendiğim kısım devletimizin altyapı oluşturmadan alelacele karar verip uygulaması ve her geçen gün büyüyen sorunu küçültmeden daha büyük sorunuda ( vatandaşlık verilmesi ) buna eklemesi sinirimi bozuyor. Suriyelilerin gelmesiyle genel olarak herkes bundan zarar gördü. Ev kira ücretleri arttı iş olanakları ciddi ciddi azaldı. Adamlar neredeyse yarı fiyatına çalışıyor. Ve diğer çeşitli sorunlar... Burada kızmamız gereken kişi devlet ancak kızarken de bu sorunları bir an önce düzeltmesi için kızmalıyız. Sorunları çözmeye yönelik çeşitli fikirler öne sürmeliyiz ki sorunu çözmeye yönelik adımlar başlasın. Kusura bakmayın da sizin gibi düşünenlere katılamıyorum üstelik ciddi sorunlar olmasına rağmen...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Vatani için savasmayan vatan hainidir. Biz bu vatani ne sehitlerle aldık lan gelip coreklenmek var mi

0|0
    0|0
  • Vatanını bırakıp kaçıp gelenlerin, çakalların yurdumda işi ne?

0|0
    0|0
  • Yuzsuz olduklari icin naparsak yapalim anlamaz bunlar maalesef

0|0
    0|1
  • Eveettt gitsinler ulkemizden

0|0
    0|0
  • Eline insanları üzmekten ve kendini sinirlendirmekten başka bir şey gelmez. İnsanların gidecekleri başka bir yer yokken aaa o adam bize kötü davrandı bizi istemiyo burdan gidelim mi diycekler?

0|0
    0|0
  • Yapalım mahvediyorlar ülkeyi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Devletin suçu bu, bizden çok onlara daha iyi davranıyor çünkü.!!
    Dostum konuştuklarında haklısın kendine göre doğrudur. Suriyelilerin %95'i benim için bir çaresizlik sembolüdür.. Sen şimdi böyle konuşuyorsun ama bak ülkede kötü her an kendini dünyanın her hangi gibi bir yerinde çaresiz bir şekilde bulabilirsin. ;) Tabi ki dediğin gibi ben de bu durumdan memnun değilim.

0|0
    0|0
  • AKP lileri de alıp gitmezlerse bir değeri olmaz..

1|0
    0|0
  • Önce AKP gitsin

2|0
    0|0
  • Kardeşim ceremesini çekmeyen anlamaz bunu

0|0
    0|0
  • Tamam abi dediklerini harfiyyen yerine getiricez şüphen olmasın. Afahsgahsjd. Dangalak.

0|0
    0|0
    • Sen yapmasan da olur. Bu ülkede 80 milyon insan varsa en az 2/3 Suriyelileri istemiyor. Ama bunlardan bu isteklerini içlerinde yaşıyorlar. Birilerinin tepkiye ön ayak olması lazım. Bize kılıbık adam lazım değil o yüzden buradan aşk ilişkileri konusuna geçebilirsin.

• Bencede hem kürt hem araplara.

0|0
    0|0
    • Doğu cephesini araplar kactıği zaman kim savundu? Bunu TSK dan bir komutanın yaninda s*yle g*tunden kan alirlar. Orduda binlerce kürt asıllı komutan var.

• Provakatif paylaşım.

0|0
    0|0
  • ilk önce kendi çıkarlarını düşünmeliyiz diyorsan suriyelilerden de fazlasıyla çıkar elde edicekler merak etme reis baba mal değil

0|0
    0|0
  • o küçücük çocuklar gözümün önünde dayak yicek ve ben izlicem öyle mi o döveni hasat ederim. Şiddete karşıyız ama kullanmasınıda iyi biliriz

0|0
    0|0
  • Daha zamani var
    Gondermek demek olmek demek
    Gonderme ama vatandas da yapma

0|0
    0|0
  • şayet görürsem öyle bir şey sokakta o döven adamı yaşatmam

0|0
    0|0
  • Sktrin gidin ya

0|0
    0|0
  • katılıyorum sana!

0|0
    0|0
  • Ülkeyi mahveden onlar değil işte senin gibi zihniyetler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...