Sizede öyle gelmiyor mu?

Burada nasılım diye fotoğraf paylaşan kızların kendine hiç güveni olduğunu düşünmüyorum ezik ezik birileri bana güzel değilsinde az mutlu olayım diye düşündüklerini düşünüyorum yazık kendinie gücrnrn niye böyle kendini rezil ağıza sakız etsin birsürü abaza var fotosunu paylaşan kızların psikolojisini normal bulmuyorum siz nasıl düşünüyorsunuz?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• kımılerı sormakta haklı , doğruya dogru

0|0
    0|0
    • Niye 😄

• sormaya değer goruntulerı var cunku

• Aynen dudaklarını büzüştürüp tahrik etmeye çalışır gibi fotolar koyup hatta ve hatta bazıları dudaklarım orjinal falan ne iğrençlik ya tövbe tövbe Allahım kınamıyorum kınadığını yaşarmış insan Allah sadece akıl fikir versin diyorum 😄

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Yani kısmen haklısın

0|0
    0|0
  • Hacı onlarin sorunu iyi degildir tabi hani burda bisey merak edip sorarsin onun icin yapilmis bir yorum sitesi farkli yerlere cekmekk cigrindan cikiyo tabi

0|0
    0|0
  • Yavrucuğum onlara laf atıyorsun ama gizli kullanıcısın. Neyin kuyruk acısı bu

0|0
    0|0
    • Yahu egonuzu şimdide böyle aha dende gizli soruyon seninde kuyruk acın var diyerek mi tatmin ediyon benim bir çok açık sorumda var sadece şimdi canım canım mesaj atacaklar diye böyle bir soruda profilimi açık ermek istemedim 😉

• Tabii ki öyledir balım

• Gizli ezik seni

0|0
    0|0
  • Yav işte maksat siteye reklam olmak

0|0
    0|0
  • bende gizlide soru soran ezik insanlar icin aynisini dusunuyorum

0|0
    0|0
  • Hic sormadim sormamda

0|0
    0|0
  • Soru soran herkesin psikolojisi sıkıntı abla.

0|0
    0|0
  • trol hepsi

0|0
    0|0
  • Herkes herkesin hiç bir şeyine karışamaz

0|0
    0|0
    • Kim karışmış karıştığımız yok bana öyle geliyor size de öyle geliyor mu demişim kalkıpta ezikler paylaşmayın kategori kalksın dememişim öyle desem karışmış olurdum

• Bence tam tersi. Kendine guvenen paylasiyor resimlerini genelde. Egosunu tatmin etmek icin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• He sırf onlar yüzünden nasılım kategorisini kapattım.

0|0
    0|0
  • Aynen öyle hele baskasinin fotonu alipda soranlar daha da bir ezikler

0|0
    0|0
  • Artık Facebook insafsam var herkesin fotoları her yerde. Zor degil yani fotolarını bulmaları. Ama bunu sormak evet biraz özgüvensizlik

0|0
    0|0
Yükleniyor...