Nasıl davranmam gerekiyor?

Arkadaşlar bizim bir arkadaş grubumuz var ve şu grup lideri tarzında saçma şeyler olur ya bir arkadaşım kendini öyle görüyo bizim yerimize kararlar veriyo hayır desek ikna etmeye çalışıyo ikna olmasak atar yapıyo konuşmuyo bende artık boyun eğmemeye karar verdim onun yüzünden ailemin bana güveni azaldı bunu ona söylediğimde 'tek sen değilsin' dedi ve yine atar yaptı. Ne yaparsam yapıyım sinirlenince kendisini savunmaya geçiyo ve öyle şaçma sapan yerlere gidiyo ki ben bile mal gibi kalıyorum. Size sorum onu bastırmanın yolu nedir? Ona nasıl tek onun istediği değilde ortak bir karar alınması gerektiğini hissettiririm konuşmak işe yaramıyo.

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• bu özgüveni siz vermişsiniz geçmiş olsun.

1|0
    0|0
    • Verdiğimiz gibi almak zorundayız ama bu konuda yalnızım diğerlerine anlatsam kötü olan ben olucam

En İyi Kız Görüşü

• İlişkini kes gitsin yaa bu ne.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Yandaş topla

1|0
    0|0
    • O zor baya herkes kabullenmiş gibi arkadaşlar ikiye bölüncek tercih yapmak istemiyoruz kafasındalar

• Takilma bunlara. Eglenmene bak. Anlasmazliklarda tavrini net ifade et. Her seye uymak zorunda değilsin.

• Öyle egolu insanlardan uzak dur:)

1|0
    0|0
  • Grupdan cik ozaman ve diger arkadaslarinla arkadaslik yapmaga devam et

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Onu bastırmanın tek yolu ona kendini sert göster ukalalık yap ve asla boyun eğme. Kendi fikirlerini açıkça belirt. Uyuz oluyorum öyle dominant tiplerden.

1|0
    0|0
  • takilmayin abi kizla gayet basit

1|0
    0|0
Yükleniyor...