Sizce Araba mı? Motor mu? neden?

Güncellemeler:
Güncel

1|0
10|18

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Tabiki motorrrr. motorr basli basinaa bir tuttkuu heyecan ozgurluk hersey iste ☺ trafikte rahat ve yakit konusunda daha uygun kilometreye daha az yakiyor. Varacagin yerede daha hizli variyodun avrupa ulkerinde kullanimi cok daha fazla cunku ceveye zararida daha az. Yayginlastirilmali bizim ulkemizde de ama araba suruuculeri motorculara biraz hunharca davraniyor gormemezlikten geliyor. Yuztane motorum olsa birini bile arabaya degismem

0|1
    0|0
  • Araba

0|1
    0|0
  • araba.. rahat :D

0|1
    0|0
  • (motor) başlangıc ve bitiş olarak düşünüyorum...;)

0|1
    0|0
  • araba

0|1
    0|0
  • Tabiki motor ♥️♥️♥️♥️

0|1
    0|0
  • Motor. Çünkü beni araba tutuyor 😂

0|1
    0|0
  • Araba 😊

0|1
    0|0
  • Araba. Motorlara göre daha az kaza geçiriyorlar.

0|1
    0|0
    • :) bu bayram 80 kışı öldü trafık kazaında motorda ölen duymadım. bende ıkısıde var. ikisindede tecrübe önem arzeder tabı motorda acıkta olduğundan hatası pek ıc açıcı olmuyor sonuçta tecrubelıysen motorda bısıklet gıbı guvenlıdır

Erkekler Ne Diyor 18

• gonul ister bumblebeeye donussun ama fantastic ne yazikki :D bole camaro varken motora bakmam :D

www.camaro6.com/.../attachment-21-658x467.jpg

0|1
    0|0
  • Araba

0|1
    0|0
  • ikiisde var bende. ancak motor her turlu ayrı bır zevktır ulaşım olarakta daha ıyıdır ıstanbul gıbı yerde

0|1
    0|0
  • Otomobil. Arkadaşlarınla arabada çıldırabilirsin ve kışın soğuktan donmuyorsun hiç değilse. Yazın yine otomobil. Yak sigarayı tel kol pencereden dışarı, tek el direksiyon, arkadan güzel bir slow müzik düşük tempo bas gaza git.

0|1
    0|0
  • Tabikide araba çünkü motorda kaporta sensin arkadaşım kaza yaptı kaskı ve motor ceketi vardı üstün yinede çocuğun kolu kırıldı başka bir örnek annemin tanıdığı kaza yaptı çocuk felç kaldı daha 19 yaşında felç tabi söylediklerim araba kazasında olmicak diye bişey yok ama motora nazaran daha korumalı bence

0|1
    0|0
    • bu sonuçlar motordan degıl gençlıgın verdı acemlıkten. genelde o yaşta kendılerını ölümsüz sanırlar ama çoguda ölür. motor kazalrındakı ölümlerı %95 i genç tecrubesız arkadaşlardır. racıng motoro bınmek ıcın en az 30 u devirmek lazım şahsı fıkrım

• @korman haklısınız ama "gençlerimiz" işte

• eğitim şart;)

• Özel jet

0|1
    0|0
  • Araba ama kizlar motor hrp 😀

0|1
    0|0
  • Arabayla bedenini gezdirirsin, motorla ise ruhunu!

0|1
    0|0
  • Şehir içi motor şehir dışı araba

0|1
    0|0
  • Kesinlikle araba motor kullanmayı sevmiyorum

0|1
    0|0
  • Motor Çünkü Ben Motorcuyum 😎

0|1
    0|0
  • Araba tabik.

0|1
    0|0
  • Araba

0|1
    0|0
  • Araba tabii ki hem güvenliği yüksek hemde konforlu ayrıca 2 den fazla kişi binebiliyor

0|1
    0|0
  • araba derim

0|1
    0|0
  • Piskilet

0|1
    0|0
  • Motor. Cesedin genc olur

0|1
    0|0
  • kaşar