Kizlar neden artik fizige tipe degilde paraya onem veriyo herkese +1?

En kucuk ornegini veriyim dun 2.30 da arkadaslarla oturdugumuz cafeden ciktik eve dogru gidiyoz o satteede bir sarhoslar var bardan cikan. kopruden gecerken bir adam yaninda iki tane guzel hatinu dolamis belinden gidiyo kizlar kor kutuk sarhos adama gelirsek iyi giyinen biriydi hayat neden bana gulmez ki

Güncellemeler:
Gorusleriniz nedir
Yorumlarinizi bekliyorumm teselli olmam sart

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Hayat işte adil olsa adalet olsa burası dünya olmazdı

0|0
    0|0
    • Dun asiri sinir oldum adama iki hatunu goturmesi zengin veya parali ama bir erkek olarak kiskandim

• KıskanMan yersiz boşver görme öyleleri ni

• Anca para olunca veya meslek sahibi olinvca universite gece hayatinda bende goturmek istiyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• Siz niye sadece bacak boyuna önem veriyorsunuz?

0|0
    0|0
    • Benim verdigim yok ama gorunn koy kilavuz istemez parasi olan her kizi aliyo

• Yaşımı yanlış gösteriyor 22 olucam ekimde. Bilmem kendi yaş grubumu sempatik bulmadığım için olabilir. Erkekler geç olgunlaşıyorlar. Dolayısıyla erkek için ideal yaş 20 olmuyor hiçbir anlamda

• Hmm anliyorum yinede amacima ulasacam

• Paran varsa guler

0|0
    0|0
    • Bn dun kendimi cok kotu hissetim

Erkekler Ne Diyor 3

• Parası olanın fiziği oluyor genelde ondandır efendim

0|0
    0|0
  • Çünkü artık dünya düzeni değişti gibi biz güzel kadının peşinde koşup bize bakmasını istersek zaten bu böyle değil mi bize değer verene bakmayız sırf güzel diye peşinden koştuğumuz hangi kadın geri döndü dönenlerde cepte para yoksa gitmiyorlar mı..

0|0
    0|0
    • Bn idda ediyorim adam goturdugu iki sarhos hatunu eve atti parasi var cokda yakisikli deildi

• Tip önemli değil bende bakıyorum adam kilolu yolda yürüyemiyor ama yanındaki kız güzel beni ilgilendirmiyor ben benim yanımda durana bakıcam ki başkasının ne yaptığını görmeyeyim..

• Orasi ole ama once bulmak lazim sevgi diye bisry kaldimi o bile supheli

• Paran varsa Range rover paran yoksa Game over 😂😂😂

0|0
    0|0
    • Ahaha gercekten ole dun ornegini bizzat gordum ilerde insallh bnde iyi paralar kazanacam5

• Bak bu sozu sakin unutma:
      Para or... pu gibidir bugun sende yarin baskasinda. Eger sen paranin pesinde kosarsan basarili olamazsin. Sen aklini kullan para senin pesinde kossun

• Guzel sozmus. Daha gencim moralimi bozmaycam

Yükleniyor...