Geçmiş bayramınız kutlu olsun ne demek? Geçmiş bir gün nasıl kutlu kılınabilir?

Herkese günaydınlar :) Yahu sabah işe geldiğimden beri herkes geçmiş bayramın mubarek olsun demekten, ben de içimden... demekten bıkmadım :) Geçmiş bir güne nasıl iyi dileklerde bulunabilir? Geçmiş gitmiş sonuçta buna hiçbir etkide, iyi dilekte bulunamazsınızki. Dilimizin en saçma cümlelerinden biri bu bence. Geçmiş bayramın kutlu olsun. He oldu. Öyle dedin ya ölen yeğenim geri canlandı, tükettiğim alkollü içecekler buharlaştı, tüttürdüğüm bitkiler aniden geri atıldı vücudumdan, yüz ifadem değişti, arabamın biten yakıtı geri doldu çok şey oldu ya çok sağ olun. yılın her günü kutlayın geçmiş bayramımı. İlaç gibi geldi vallahi... Ulan :)))

Güncellemeler:
Al işte 60 lık bir abi daha yööğenim geçmiş bayramın kutlu olsun deyip öpmeye çalıştı beni. bir gidin lannnnnnnn :D :D

0|1
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Ya öyle deme kutlasınlar manyek. Ne şimdi akrabalara gidicem. Belki harçlık toplaabilirim 😎😇

0|0
    0|0
    • Cakal seni :)) bunlar birak para falan vermeyi birazdan biri öğle yemeği ismarla dicek biri bir dal sigara versene dicek. Bu arada sigaraya geri basladim ben :( kizsana bana

• Gerci ben dövmesemde sen kendine daha cok zarar vereceksin 😂👍

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...