bir suriyeliyle evlenir misiniz?

o kadar çok suriyeli lafıdönüyor ki.. evet belki siz evlenmezsnz ama ilerde karışacak türkler. artk kimse bu ülkenin araplaşmasını engelleyemez. %50li sagolsn

Güncellemeler:
ben kendi adıma söyliim: asla ve asla. !
sennamk amerika. artik suriye denen bir yer olmayacak haritada. yıllar öncesinde kurduğu planı gerçekleştirdi amerika. al başına belayı türkiye.

0|0
17|28

En İyi Erkek Görüşü

• Asla! Sadece bir Türk ile evlenirim. 🇹🇷

2|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Allah kahretsin hepsini

4|0
    0|0
    • fazlasıyla kahrediyor zaten ;) bütün o ırkın kökü kurur umarım en kısa zamanda...

• umarım artık biter o sabır. yeter çünkü bu kadar sabır

• Allah'ın şeytanı neden lanetlemesinin felsefesini biliyor musunuz tüm burada yorum yapan arkadaşlarım? Allah şeytanı yarattıktan sonra tüm varlıklar gibi onun da Adem'e sayğı etmesini söyledi. Şeytan TEKKEBBÜRÜNDEN bunu kabul etmedi ve ben alevden, o topraktan yaranmış, ben ondan üstünüm diye isyan etti ve dünyadakı ilk Irkçılığın temelini atmış oldu. Bununlada Allah kendini Allah'ın öbür yarattıklarından üstün gören iblisi lanetledi. Biz hepimiz Doğan'ın yarattığı ve coğrafilere göre de şekillendirdiği varlıklarız. Birimiz öbürümüzden sadece takva ve guzel insan olduğumuza göre üstün ola biliriz. Aksi halde yaklaşım Şeytanı takip etme anlamına gelir

Erkekler Ne Diyor 27

• asla katiyen not found

1|0
    0|0
  • Suriyeliler de insan ancak akılları 2 şeye çalışıyor uyku ve sexs başka bildikleri bir şey yok buralarda her Türk kendine birer Suriyeli aldı bolbol Türk arap karışımı çocuk öldü ztn

1|0
    0|0
  • Evlenmem

1|0
    0|0
  • kendi insanımız varken gereği yok

1|0
    0|0
  • Elin hainiyle evlenirsem soyumu bozarim zaten kurtuluş savaşından kaçan %40 vardı yetmezmiş gibi bide bunlar geldi

1|0
    0|0
  • ne isim olur

1|0
    0|0
  • Büyük konuşmıyımda evlenmem heralde

1|0
    0|0
  • Resmi dilimiz arapça olur yav 😒

1|0
    0|0
  • Suriyeli Iraklı Afganistan Bulgaristan Yunanistan İsrail Lübnan Kıbrıs Kaç Tane Ülke Varsa Yakın Uzak Ne Fark Eder? Önemli Olan İnsanlık Kafaların Uyuşması Birbirlerini Beğenmesi vs vs vs. Burada Irkçılık Yapmaya Gerek Yok
    Suriyelileri Bende Sevmiyorum Orası Ayrı bir Gerçek Ama Büyük Konuşmamak Lazım. Yani bir Rus İle Nasıl Evleniyor İse ya da Bir Filipinli veyahut Asya lı Diyelim Aynı Şey Suriye'liler İçinde Geçerli Bence...

0|0
    0|0
  • Türk kizlarinin suyu mu cikti

1|0
    0|0
  • Ben evlenmem. Kadınlar kişilik sizler evlenmicem kimseylw

0|0
    0|0
  • Suriyeliler daha 100 yıl önce bizimle aynı devletteydi, Avrupalılar aramıza sınır koymadan önce. yani o sınırı koymasalar onlar Suriyeli değil Türkiyeli olurdu. kaldı ki çok güzel Suriyeli kızlar var. insan olarak da bizden çok iyileri de var kötüleri de. kültür farkı var o kadar. biz daha çok popüler kültürle büyüdük

0|0
    0|0
  • Bayanlarına yaslılarına cocuklarına lafım yok aga zoruma giden 19-45 yasın ülkemizde bizden rahat olması. Ondan dolayı evlenirim ırkı felan sorun degil

1|0
    0|0
    • aynı kafa degl mi bayanı da. hepsi aynı halt

• ne o kadınları çok mu medeni :D

• Aksine yüzlerinde 1 kilo makyaj ile dolasıyorlar kadınlarını sevmiyorum ama kadınların ülke giderken yapabilecegi birşey yok. Allah nedense sadece bu vergiyi türk kadınlarına vermis nene hatun rahime hatun gibi :) Kadınlarına karsı sempatim yok yani

• Hayır...

1|0
    0|0
  • Bilemedim şimdi

0|0
    0|0
  • evlenirdim. sonuçta onlar da insan.
    ayrıca kızları beyaz tenli kara kaş kara göz çok tatlı oluyolar tam istediğim gibi :)

0|0
    0|0
  • evlenirim

0|0
    0|0
  • not found

0|0
    0|0
  • evlenirdim tabii ki. o insan degil mi? hem turk kizlari kadar yanlis seylere deger vermiyorlar

0|1
    0|1
  • Evlenirim tabiki

0|0
    0|0
  • Bol sans size ulkeden biz mi gidelim anlamadim ki

0|0
    0|0
  • Ben evlenmem derim büyük konuşmuş olurum kimse demesin istemeyiz diyelimde başımıza gelmesin..

0|0
    0|0
  • Aşık olursan yapacak birşey yok ama mantık çerçevesinde olumlu bakmıyorum

0|0
    0|0
  • Dun dilanci suriyeli bir bayan gördüm yemin edyorm türkler arasinda oyle bir kiz yoktu.
    Evet evlenirm

0|1
    0|0
  • benim amcam evli kavga edince kadın türkiyede batsın inşallah savaslar cıksın diye beddua edıomuş garip ---

1|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 16

• Evlenmek istemem.

2|0
    0|0
  • nefret ediyorum hepsinden.

2|2
    0|0
  • Suriyeli insan değil mi? Güzel insan olursa neden olmasın?

2|2
    0|0
    • güzel insan olması çocuğunun genlerini değiştirmiyor ileride kız çocuğun olursa tüy sorunu yaşayıp size sövecek psikolojisi bozulacak özgüven eksikliği de cabası arap işte kara saç kara göz polistik over hep o camiyada var

• fuljutea Kafkaslar da kıllı. Ayrıca arabların. Hepsi kıllı diye bişey yok. Araplaşan zencide var, asiyalıda, kürtde, türkde. Orjinal Araplar kıllı olmuyor. Yani problem yaşayan bir sürü kız var her milletten. Gerçi ben sarışın çoçuk isterim, ama güzel insansa, kaderime yazılmışsa, bir arapdanda çoçuğum ola bilir. Allah ahlaklı ve güzel çoçuk versin başta

• @fuljutea Tipik ırkçı faşo zihniyet bu seninkisi.. Türklerin suriyelilerden daha az kıllı ya da daha güzel olduklarını nereden çıkardın sen?

• Evlenmezdim.

1|0
    0|0
  • s*riyeliyle evleneceğime gider kedimle evlenirim daha iyi.. amma ve lakin genlerimi öldürmek için güzel bir seçim olabilir

1|0
    0|0
  • Celladını seviyor ülkemiz

3|0
    0|0
  • köklerine kibrit

2|1
    0|0
  • Hayır asla..

1|0
    0|0
  • Hayır asla😡😡

2|0
    0|0
  • Ne garip, hiç yabancılarla evlenenlere laf atıldığını duymamıştım, suriyeliyle evlenmek suçmuş, Fransızla evlenirken kimse ırkı falan takmıyor ama..

2|0
    0|0
    • aynen biri arap çünkü. araplar malum nasıl i millet

• ben soruyu türklere sordum. senin gibi arap bozuntularına degl

• aklımı mı alırlar? s2me sürecek kadar beyin yok gelmiş akıl mı alıyorsun? pc geçeyim gösteririm sana aklı mantığı sabret...

• Bu soruyu bir de söyle soralim. Farkli irktan biriyle evlenir misiniz? Size soruyorum bu evlenmeyenler. Suriyeliyle evlenmeyip ruslarla evlenir misiniz? Veya amerikali ingiliz italyan vs. Ya da dur arap bakimdan tartalim bu soruyu. Dubaili zengin araplara kosarak gidersiniz bence. Sonucta suriyelide arap dubailide arap. Bence irk dil din degil. Insan olani secin.

0|0
    0|0
    • evet farklı milletler evlenilir ama araplarla asla

• Türkün Turkten baska dostu olmaz. Sen katluam yapti duiyosun ama bugun her haline ozdndigimiz avrupa bu topraklarda ne kanlar doktu. Nice analar agladi. Gecmisr bakacak olursak dinimizi bile ayaklar altina almaya calistilar. Buun ingilizler yunanlar fransizlsr 100 yio once ulkemizi isgal etmediler mi? Ettiler.' Farkli milletler de ' ' araplar ' da ayni. Insan.

• Asla evlenmem. Evlenen tanıdığım olursa da onunla ilişkimi keserim, dışlarım

1|0
    1|0
  • Suriyeliyle niye evlenmiyim ki onlar insan değil mi

2|1
    0|0
    • burada atıp tutuyorsunuz da bir de onları tanısanız onlarla yaşasanız (arap yarımadası'nda) orada göreceğim havanızı...

• Aynen oyle. Dun pikniğe gıttık bı yere. Yabancı olan bizdik. Turk kalmamıs resmen.

1|0
    0|0
  • Suriyeli ile evlenirim MULTECI VATAN HAINLERI ILE DEGIL

0|0
    0|0
  • Ya benim antepli arkadaşim var şöyle dedi Suriyelilerin bazilari eşini öz kızını para karşılıgı erkeklere pazarlıyorlar ben artik ne diyim yani

1|0
    0|0
Yükleniyor...