Soğuk su şişesini kafanıza mı dikersiniz yoksa bardakla mı içersiniz?

ortada kimsecikler yok aşırı derecede susadınız. bardağa koymakla kim uğraşacak dediniz o anda kafanıza dikmek mi daha uygun yoksa bardağa doldurmak mı? bir kez olsun yaptınız mı bunu :D

• kafaya dikerim
    62% (15)50% (4)59% (19)Oy Ver
  • bardağa doldururum
    12% (3)0% (0)9% (3)Oy Ver
  • sanane be
    26% (6)50% (4)32% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Yalnızken Kafaya dikiyorum lıkır lıkır koca şişeyi yarılarım ama biri varsa nazik bir şekilde bardağa koyar minnak minnak yudumlar nazik hareketlerle dudaklarımda kalan suyu pıt pıt silerim kısacası insanlar beni narin bir hanımefendi olarak bilir ancak özümde davarım :)

0|1
    0|0
    • ohaa ya işte aradığım cevap :D

• Yemek yemek şeklim sanırım bunu yeni tanıdığım birinin yanında yapmıyorum anca ailemleyken veya samimi arkadaşlarımın yanında yaparım çünkü bayılıyorum yaa bir çatal alırım yemekten çiğnerken sağa sola doğru sallanarak ımmmhhh ımmm gibilerinden sesler çıkarırım gözler kapalı dudaklarımı ısırıyorum özellikle tatlılarda çok ısırıyorum :D o kadar zevk alarak yemek yiyorum ki birlikte yemek yediğim arkadaşlarım da tombullaşıyor :D yine yalnızken küfür ediyorum normalde de salak bile demem mesela :D haa bir de yemek miktarı var ama samimi olduğum çevremden çekinmem öküz gibi yerim baya ama kasıntı bir ortam olunca iki çatal alıp ayy çok yedim triplerine girerim bunun sebebi ne bilmiyorum galiba kızlar arasında midenin küçüğü makbul ondan :D

• yaa sen çok fıstıksınn :D seni tanımak istiyorum :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Bardağa doldururum genelde

0|0
    0|0
  • Dikerim bazen :DD

0|0
    0|0
    • vay bu kızlarda iyi dikiciymiş ya şaşırdım :D ben bardağa doldururlar sanmıştım :D

• İnsanız sonuçta :D

• ama kafaya dikince kendimi daha rahat hissediyorum nedense :D insan evinde olduğunu ancak o şekilde anlayabiliyor dışarda olsan yapamazsın :D

• Ne biliyim be

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bazen dikler bazen bardağa doldururum

0|0
    0|0
    • ortama bağlı diyenlerdensin sende :D

• baba açıcan dolabı alıcan buz gibi suyu çekicen iki fırt sonra hiçbir şey olmamış gibi yerine koyacan :D bu rahatlık ancak insanın kendi evinde vardır :D

• Bardağa koyup içerim

0|0
    0|0
  • yanımda kimse yoksa sürahiyi kafaya dikerim varsada dikerim misafir varken koca bardağa koyarda dikerim
    ağaç dikerim
    iğne iplik dikerim

0|0
    0|0
  • Her türlü içeriz

0|0
    0|0
Yükleniyor...