İleriki Yaşamınızda Düşünceleriniz?

Herkesin belli bir zaman diliminde, Allah nasip ederse dediği umutla beklediği hayalleri vardır.. Ben eğitimimi hakkıyla tamamladıktan sonra Allah uzun ömür verir ve nasip ederse Mekke'yi tavaf etmek istiyorum. Ordaki dualara katık olmak.. Bu ne güzel vicdan teslimiyetidir.. Siz neler düşünüyorsunuz acaba? :)

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Hayırlısı

1|0
    0|0
  • Eğitimim devam etmesine rağmen halen başka bölüm mü okusam kafası yaşıyorum. Bu ileriye yönelik planların sönmesine beden oluyor. Ne yazık ki doğaçlama bir yaşam hakim

1|0
    0|0
  • işimi elime alıp Allah nasip ve kısmet ederse helal süt emmiş bir kız ile yuva kurup mutlu mesut yaşamayı, emeklilik zamanında da bol bol bahçe işleriyle uğraşıp ömrüme ömür katmayı planlıyorum :)

1|0
    0|0
  • Dinden uzağım
    Çünkü sağlık sorunları yaşıyorum yıllardır. Nenya yaptıysam geçmedi. Allah sevseydi beni bu hale koymazdi

2|0
    0|0
    • Dine yakın olmayı neden tercih etmedin?

• Herkesden daha yakindim. Imamhatip mezunuyum. Inanmiyorum allaha artık

• İmamhatip mezunu olmanız dine yakın olduğunuzu göstermez ki Mümin Kardeşim.
      Bakın Yunus Emre demişki; Gezdim Halep ile Şam'ı Eyledim İlmi Talep, Meğer İlim Bir Hiç İmiş İlla Edep İlla Edep..
      Siz değil imamhatipi istediğiniz kadar ilmi talep eyleyin, edebi ellerinizle itmişsiniz.. Bu bir imtihan dünyası. Hepimiz dünya zevkleri ile sınanıyoruz, kardeşlerimiz ile ailemiz ile yaşantımız ile bir şekilde sınanıyoruz. Tek imtihanda olan siz değilsiniz? Ve " Herkesten Daha Yakındım " kat i suretle böyle bir şey demeyin. Onu Allah bilir..

• Hayal kurmam.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Amin insallah

1|0
    0|0
  • Kariyer sahibi güçlü otoriter ve asil bir kadın olacağım.

1|0
    0|0
  • Hayallerimiz hemen hemen aynı :) rabbim nasip eder inşallah :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...