görüşlerini paylaş. Allah Türk'ü Korusun..

Güncellemeler:
...

3|1
9|5

En İyi Kız Görüşü

• Vatandaşlık verilmesin, yardım abartılmasın ama sahip çıkalım.

0|2
    0|0
    • sahipte çıkmayalım derim. bugün sahip çıktıklarımız senin istiklal marşına kadar uzanmadı mı?

• değerli yorumlarınız için teşekkürler :)

• Teşekkür ve rica ederim :)

En İyi Erkek Görüşü

• Vatandaşlık verilmesin.
    Al sana eğitimli ve donanımlı suriye çipleri. Biz almazsak abd, avrupa alacak. Bir zahmet bırak alsınlar;
    https://www.youtube.com/watch?v=8m0gpW3MVlk

0|1
    0|0
    • bunlar bugün böyle. yarın?

• Rica ederim dostum. Keşke 1950'ye kadar yaşasaydı. Devrim tam oturacaktı

• abd tabiki almaz. Almamak için yardım anlaşması yapıldı bile zaten. Türkiye parayı da cukka etti :D

Kızlar Ne Diyor 8

• Allah yardımcıları olsun

0|1
    0|0
  • Amin

0|2
    0|0
  • Türk vatandaşlığını haketmiyorlar tamam ülkeye yerleştiler ama vatandaş da olmsınlar bir zahmet ya o kadar da değil

0|1
    0|0
  • Vatan hainlerine vatandaşlık verilmesin. Akpyle beraber defolsunlar

0|2
    0|0
  • vatan hayinlerine vatandaşlık veriyorsunuz :D
    zaten gelenlerin 20bini organ mafyasına gitmiş iyi oldu aslında türk kadına cocuga bişey olmuyor :D

0|1
    0|0
  • Seninde dediğin gibi.. Allah Türk'ü korusun..

0|2
    0|0
  • Allah Türk'ü korusun? Bu nasıl İslam karşıtı ırkçı bir cümledir..

0|1
    0|0
    • https://www.youtube.com/watch?v=TnFDA2_lJx8 bunun adı islamiyet değğil. sen açıver o gözlerini deriiin uykularııından :) ülkendeki bayrağı indirip kendilerininkileri asıyorlar sennn uyu bence ya. açma gözlerini boşver. görmek istediğin bu zaten :)

• Doğrudur evet siz neredesiniz ben neredeyim aramızda kocaman bir vicdan boşluğu var.. Allah'tan acil şifalar dilerim.

• haklısın bayrağım aşağı indirildikten sonra vicdanımı düşünmüyorum. biz bu toprakları vicdanla kazanmadık. kitap okumayı zaman geçsin diye değil anlamak için okuyalım.

• Her lambada bir Suriyeli dilenci, devletten yardım da alıyorlar, senden benden zengin bunlar. Gitmeleri gerekiyor ama gitmezlerde artık

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...