Nedir bu takıntı?

Kadınlar üzerinde kurulan otorite yok sevdiğim şunu yapamaz bunu giyemez hakikaten anlamıyorum mal mülk sahibi misiniz acaba siz ve buna hak veren olmasini isteyen kızlar siz yönetilmeyi bekleyecek kadar aciz misiniz kendinize gelin

1|1
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle katılıyorum. (Gizli üye gireyim de prim kastı demesinler, haha)

Mini etekliye aşık olup sonra etek kesiyorlar, ee hani öyle beğeniyordular? Sonra da "sen kendine bakmıyorsun"lar başlar. İnsan değil heves olarak bakınca böyle oluyor. 4. eş gelir bir bakmışsın. O neden geliyor o da ayrı konu.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Nerde ne yapacağımı, kısa da giyersem nasıl oturup kalkacağımı ben bilirim. Bu güne kadar kimse karışamadı, karışamaz da.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• hey özgür kız konuşman beni kapsamıyor olsada haykırışını beğendim
    sizlerden olduğunu bilmek güzel

1|0
    0|0
  • ben dedigine katılıyorum haklısın

1|0
    0|0
  • Ben zorlama yapmam ama. Çok açık giyenmesini istemem. Hergün adam dövemem.

0|1
    0|0
  • yönetmiyoruz ki başkası baksın istemiyoruz seviyoruz sevmesek zaten sevgilimiz demeyiz
    ya ben niye tartışıyom benim sevgilim yok ki olmadıda
    ama olsaydı ondan olurdu yani

0|0
    0|0
  • Bu algılayış şeklinize ve karşı tarafın size anlatış şekline bağlı. Seven ve sahiplenen bir adamsa ve sizde kendinize göre giyindiyseniz karşınızdaki tarzınızdan az buz memnun değilse adam gibi söyler ve siz de anlayış gösterirseniz problem kalmaz.

0|0
    0|0
    • Ne olursa olsun sadece görüş bildirebilir bu kadar seviyorsan hoşgörü göstereceksin

• Tabiki o karşılıklı bir hoşgörü ile ortak bir yol bulunabilir ama benim dediğim olsun demek saçmalık

• Sen öyle erkekler seçmezsin bazı kızlar özellikle istiyor.

• Sizler bu kuralları bilerek sevgili oluyorsunuz. Olmayın o zaman kardeşim

0|0
    0|0
  • aynılarını sizde karşı tarafa yapın.. eşitlenirsiniz..

0|0
    0|0
    • Yaparim ve ayni seyi karşı taraftan da beklerim her insanin kendi iradesi var sonuçta

• bizim delikanlıların hepsi demek az olan coğunluk için haksızlık olmasın, insanın kendi iradesi nedir bir öğretmek lazım..

• Bizimkisi sadece faxla sahiplendiğimiz için

0|0
    0|0
    • Mal mi sahipleniyon kardeş

• Bak bunun tek nedeni olmaz. Zincirleme bir olay söz konusu. Seviyosun sevdiğin için de başkalarının ona bakmasını dahi istemiyosun. İstemeyince de böyle katı isteklerde bulunabiliyoruz sevdiğimiz kızdan

• Ona sahiplenme sevmek denir

0|0
    0|0
  • Köhnemiş feminist kafa cenaze namazın kılınmadı mı senin?

0|0
    0|0
  • Aslında haklısın ama karışmak gerekiyor :)

0|0
    0|0
  • Profil açık olsaydı biraz daha ciddiye alınabilirdin bence

0|0
    0|0
  • Acizlik değil koruma biçimi diyebiliriz

0|0
    0|0
    • Kimi neyden koruma?

• Giyemez kısmına yorum yapıyorum. Örneğin beyaz pantolon giymemeli çünkü erkeklerin büyük kısmı beyaz pantolona bayılır seven insan da kıskanacağı için falan falan

• Ben masaya yumruğu vurdummu iş biter :D

0|0
    0|0
    • Dikkat et o masada öylece kalma 😀

• Vurdummu iş bitiyor tamam diyip ayaklarıma kapanıyor o derece :D

• feminist muhabbet vejeteryanım deyip et yemeden duamadığınızın işaretidir etten kastımı anlamışsındır

0|0
    0|0
  • öyle tabiki mesela erkek kişi rahatlıkla gittiğiniz tatildeki rus kızlarına sarabilir demi yaaa bunu anlatamıyorsun kadınlara sana çok hak verdim

0|0
    0|0
    • Rus kadinlara yavsamanla benim muhabbetim bir değil

• evet istediğini giymesiyle erkegin iziin vermeme durumuda bir değildi

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben kendi üstümde baskı kurdurmam söyleme Hakkı'nı bile vermem. Birazda biz de bitiyor.

1|0
    0|0
  • Ben de katılıyorum sana tamam bazen öneri veya rahatsızlık dile getirilebilir ama bana emir veremez kimse yok öyle dünya

1|0
    0|0
  • erkeklerin kendini ıspatlama çabası öyle yaparak gerçek bir erkek olduklarını falan sanıyorlar kızda onu dinliyorsa egolarını tatmin ediyolar kızlarda bunu kıskançlık olarak algılıyo sevgiden ya sevgiden kandırsınlar kendilerini

1|0
    0|0
Yükleniyor...