Evet beyler bayanlar cevapları alalım?

Yolda gidiyorsunuz ıssız bir sokağa girdiğiniz o da ne karşınıza böyle bir pitbull çıktı hırlamaya başladı ve mesafe biraz var aranızda koşmaya başladı. Çantanızda tabancanız var diyelim o tabancayı bu köpeğe karşı kullanırmıydınız?Evet beyler bayanlar cevapları alalım?

0|0
9|17

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında size hırlayan bir köpeğe kuçu kuçu gibi sevgi belirtisi verdiğinizde saldırganlığı gidebilir. Koştukça da koşa peşinizden. Brikaç kere yeltendiler kaçmadım ve ısırmadılar. Bu cins köpeğe ise kuçu kuçu derim tutmaz üzerime gelirse korkutma amaçlı ateş eder olmadı mecbur vururum. Bunlar 2-3 saniyelik seri olaylar. Soğuk kanlı olmak gerek ve ben de soğuk kanlı biriyim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 16

• Kullanmam diyemem insanoğlu sonuçta kendi canını kurtarmak için her şeyi yapar refleks halinde çıkarta bilirim

0|1
    0|0
  • İlk başta kacmam bir kere olduğum yerde korkmadan dururum korksam bile belli etmem geldiğinde tatlı dille yanaşıp sevmeye çalışırım baktım direk saldırıyor bırakırım ısırsın ısırdığı an kafasına sıkarım🔫 pitbul değilde başka bir cins köpekte oldu bir anda üç kopek birden koşuup geldiler saldıracaklardı sonra konuşarak yumuşattım korktuğumu belli etmeden sevdim sonra sahibi geldi bunlar seni taniyormu niye saldırmadı dedi dedim dayı ilk defa gördüm seni sevdiler demek ki dedi sonra gittiler 😉

0|1
    0|0
  • Askerde winchester dım son 1.5 m olana kadar beklerdim sonra alnının çatısını vurduğum gibi kuyruğundan alırdım mermiyi

0|1
    0|0
  • Bana doğru saldırıya geçtiğinde hiç çekinmezdim ölene kadar sıkardım çünkü böyle bir şey beni saatler içinde kolayca öldürebilir. O da hayati noktalarıma saldırmazsa..

0|1
    0|0
  • Kullanırım maalesef. Önce can

0|1
    0|0
  • Yakınına ateş ederim kaçar.

0|1
    0|0
  • Hayir kullanmam

0|1
    0|0
  • Kaçabilirsem kaçarım ama çarem kalmazsa kullanırım ne yalan söyleyim

0|1
    0|0
  • Yok ya ben cani degilm beklerdim köpek beni parçalardı. Onun canından önemli değilim ya.

0|1
    0|0
    • bazı insanların canından önemli değilmiş öyle diyorlar :)

• Cani insanlar ne olacak işte. Sanki sizin canınız o zavallı pitbullun canından değerli öyle değil mi ama¿

• Çükümüzü mü koparsın gerekirse kullanılır yani eğer taşıyorsam zaten vardır bir bildiğim

0|1
    0|0
  • Kendi kafama sıkarım. Yazık hayvana, öldürmek için uğraşmasın akşam ki öğününü... Güzelce yesin.

0|1
    0|0
  • Korkutmak için kullanırım direk hedef almam

1|1
    0|0
  • Anasini bile vururum

0|1
    0|0
  • hiç düşünmeden sıkarım kafasına

0|1
    0|0
  • En son care olarak en yakin engelon tepesine cikmaya calsrdm

0|1
    0|0
  • kullanmayıp ne yapcan elimi bacagımımı yesin mermi manyagı yaparım oracıkta :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...