Sizcede Doktorlar Çok umursamaz degil mi?

Maçta Kafama Tekme yiyorum doktora götürüyolar birşeyi yok diyorlar pansuman yapıp gönderiyorlar.
Parayı basıp özele gidiyorum beyin tranvası deniyor..

devletten parayı boşunamı alıyor doktorlar neden bu kadar umursamaz?

Güncellemeler:
Güncel

3|1
16|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• Kalça kırığı ile devlet hastanesine gittiğimde "1 hafta evde dinlen geçer" dedi ve rapor yazdı bana adam. Sonra gerçi ben yine devlete gittim ama bu konuda uzman olana, sakat kalma ihtimalim vardı eğer o doktora uyup eve gitseydim... Diplomayı bakkaldan mı alıyorlar bilmiyorum.

0|3
    0|0
  • Bazıları öyle oluyor malesef..

0|1
    0|0
  • Ozelde sadece beyin travmasi suphesi mi var dediler yoksa tetkik sonucu gercekten beyin travmasi mi cikti?

0|1
    0|0
    • Öyle direk bakınca tipten anlasalardı şu an türkiye nerelerdeydi sen düşün , tetkik sonucu

• Onu biliyorum zaten sen acaba yanlis mi ifade ertin bilmek istedim. Acil olmayan vakalar gelip acili mesgul ediyorsa sonra senin gibi gercekten acil olan vakalara gereken ilgi gosterilemiyor ve gelip buralara aglarsiniz iste...

• Devlettekiler öyle hiç unutmam tanıdık biri gitmişti kanser demişlerdi bu baya ağlamıştı falan başka hastaneye gitti özele sanırım hiçbirşeyi çıkmamıştı :(:(:(

0|1
    0|0
  • eğitim araştırma hastanelerine gidin ne devlet ne özel hastalıkla ilgilenmiyor.

0|1
    0|0
  • Doktor ve öğretmenlerin satılık olduğu bi' devirdeyiz evet 😕😕

0|1
    0|0
  • Devlettekiler önemsemiyo ya bizim bir aile hekimi var ölsen ya ne ölmezsi uyku bastırıyodur der

0|1
    0|0
  • Evet oyleler

0|1
    0|0
  • Sonuçta ne yapıyorlar özelde tedavi adına

2|1
    0|0
  • bacağım 2 yerden kırılmıştı alçıdaydı bizim sağlık ocağındaki doktor 3 günlük rapor yazmamıştı rapor yazmaya bile acizdi adam

0|1
    0|0
  • Bence çok egoistler. Bazıları... Daha bugün tartıştım biriyle.

0|1
    0|0
  • Detay kısmına çok guldum :D
    Bazen de özeller abartiyor sırf muyane ücreti almak için falan

0|1
    0|0
  • Bana da zorla doktor olmuşlar gibi geliyor. Silah zoruyla çalısıyorlar sanki

0|1
    0|0
  • Bazıları öyle..

0|1
    0|0
  • Hepsi aynı değil genelde o tür insanlar aile zoruyla tıp okuyanlar oluyor, işini gerçekten seviyorsa hastalara saygısına o denli yüksek oluyor

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• özel hastane bir şekilde para kazanmalı.. yoksada varmış derler..

devlet hastanesinde ölümcül değilse olay pansuman ve hadi geçmiş olsun.

0|1
    0|0
  • Beyin kanaması geçiren adamı ağrı kesici vurup eve yollayan hastahane de var sıkıntı yok yani bu ülkede böyle

0|1
    0|0
  • devlet hastanesindeki doktorlar gerçekten sinirimi bozuyor

0|1
    0|0
  • Devlete sağlam girip hasta çıkanlar var

0|1
    0|0
  • günde kaç kişiye baktıklarına bağlı oyüzden fazla ilgilenemiyrlar

0|1
    0|0
Yükleniyor...