Lif yirtilmasi olabilir mi fotografli?

Merhaba. Bundan dört sene önce sporda cok yanlis bir hareketle belimi incittim. Bel dedigim asagidaki resimde gördügünüz "pelvis"

gecmisti bir süreligine. Bugün agir su kasalari kaldirdim ve belimden tekrar "caaart" diye yirtilma sesi geldi. Ne hastane biraktim ne doktor ne baska bir sey. Hicbiri ne oldugunu anlamadi.

bilgisi olan var mi?
Lif yirtilmasi olabilir mi fotografli?

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Parmak çıtlatma sesi gibi mi? Ağrı oldu mu?

0|0
    0|0
    • Hem parmak citlamasi gibi bir sese benziyodu hem de hani böyle eski bir tshirti yirtarsin ya ayni öyle.. 😔

• O iyisin ne icin? Özelden yazmak istersen takibe alabilirim

• İstersen al takipe burdanda söylerim sorun değil :)

• Mr çektirdinmi? fıtık olmasın?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Her hangi bir ağrın var mı?
    Neren de acı hissediyorsun?

Geçmiş olsun bu arada.

0|0
    0|0
    • Dayanamayacak kadar bir agri var. Yani yerimde duramiyorum. Tam kalcam degil de iste sey nasil anlatsam aslinda o resim tam neremin agridini söylüyo. O pelvis dedigi yer. Böyle oturunca sanki biri damarlarimi cekiyo😔 Cok tesekkür ederim

• Dün seninle konustuktan biraz sonra babam beni tekrar hastaneye götürdü. Doktor MR cekmeyi redetti. Bir seyin yok senin dedi. Iki tane hap verdi ve beni eve yolladi.. Yanima da bir mektup verdi benimle sonradan ilgilenecek doktora not olarak. Üstünde ona anlattiklarim yaziyodu. Sonuna da "hasta, psikolojik sorunlar yasiyor ve depresyonda" diye eklemis. Neden bu dünyada kimse beni ciddiye almiyor? Belimin agrisina mi aglayayim yoksa doktorlarin p*cligine mi.. Kahretsin ya kahretsin agridan duramiyorum

• Canim sicak su koy beline iyi gelir.

Yükleniyor...