Siz olsaydiniz ne yapardiniz?

ben lise 4 e gectim ailem kapanmami oneriyor herhangi bir baski falan soz konusu degil. birde su var eger kapanmazsam simdiden daha sonra lisedeki fotograflarimi silmek zorunda kalicam bu uzucu olur bnce. birde tabiki Allah rizasi icin kapanicam ve tamamiyla tesetturle giricem sizce anilari silmemek icin simdiden kapanmalimiyim siz olsaydiniz ne yapardiniz (anilara cok ama cok deger veren biriyim)

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• Kapanmak istiyorsan kapanda. Kafirlerden nefret ediyorum diyip eline iphone alıp dakikada 60 kare çekip instagrama takır takır foto koyup. Gittiğin mekanları etiketleyip. Gülerken, gülümserken fotoğraf çekilip sosyal ağda paylaşınca sakın kapandığını sanmayasın :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kararsizsan kapanmamalisin. Pismanlik yaratabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Kapanmak istiyorsan kapan kapandim diye fotoğrafları silmesen günah mı onu anlamadım ikincisi kapanmak istemiyorsan kapanma eğer değer veriyorsan

0|0
    0|0
  • bu tamamen kalbinle senin aranda biz seni yanlışa sürüklemiş oluruz

0|0
    0|0
  • Kapan bence. Anıları sosyal medyadan silersin. Sende özel olarak bir yere yedeklersin.

0|0
    0|0
  • Kapanma

0|0
    0|0
  • kapanmak istemediğin çok açık işte

0|0
    0|0
  • Kapanmak bence bir zorunluluk olmamalı. Açık fakat islama uyan beş vakit namazını kılan çok insan tanırım. Tesettüre bürünüp tayt giyenleri de biliyoruz. Niyet önemli bence gerisi önemli değil

0|0
    0|0
  • Kapanırdm

0|0
    0|0
  • Anılar sana özel değil mi neden siliyorsun sakla işte.

0|0
    0|0
  • Niyetinle hareket et ailenle mutlu ol

0|0
    0|0
  • Anılar kalsın kapan erkeğe gösterme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Anilara bukadar deger verme bence gecmisi gecmiste birak ve eger gercekten cesaretin varsa Allahin rizasi icin kapan cünkü bu herseyden degerli

0|0
    0|0
  • Bende anılara cok deger veriyorum.. seni cok iyi anlıyorum.. eger seninde icinde varsa kapan tabi ki.. ama bunu ailen istedigi icin degil de.. allah cc emrettiği icin yap lutfe..

0|0
    0|0
  • Kendine sakla anıları

2|0
    0|0
  • İstemiyosan kapanma

0|0
    0|0
  • Telefonunda durur gizlersin sosyal medyadan silersin. Ben yeni kapandım kendi kararimla iyi ki kapanmışîm diyorum canım inşallah sen de kapanırsin

0|0
    0|0
  • Neden silinecek ki ben onu anlamadım

0|0
    0|0
Yükleniyor...