Kapat

Babasiz büyüyen kizlar hakkinda ne düsünüyorsunuz?

Babasiz kizlari daha mi ciddiye alirsiniz yoksa zaten babasi yok istedigimi yaparim mi dersiniz? Babasiz büyüyen bir kizla evlilik düsünürmüsünüz babasi kücük yasda öldüyse.. Düsüncelerinizi merak ediyorum..

0|2
7|33

En İyi Erkek Görüşü

• Olumsuz bir şey düşünmeye sebep yok. Evlilik düşünürüm tabikide, neden olmasın. Bu kesinlikle bir sorun değil olma ihtimali dahi yok. "Babası yok istediğimi yaparım" gibi bir durum zaten söz konusu olamaz. Hâttâ, biraz daha özen göstermeye çalışırım. Üzmemek, kırmamak için. Bu benim sorumluluk duygumuda artırır. Onu bir baba gibi, sahiplenip sevmek ve bir ömür boyu yanında olmak isterim.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Neden ciddiye almasınlat babasız kızların sevilmeye hakkı yok mu dilerim onları baba kadar sahiplenen ve koruyan seven biriyle hayatını birleştirir hepsi

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• Bir bakıma şanslı da olabileceklerini düşünüyorum. Genel olarak olumlu ya da olumsuz bir görüşüm yok.

4|2
    0|0
  • bence babasiz buyuyen kizlar daha gucludur bir baba kiz icin dayanaktir her zaman yoksa ayaklari uzerinde durmustur
    evlilik dusunurum ondan iyi anne olur

3|0
    0|0
  • Yanlış işler yapmaya daha fazla meyilleri var. Babasının şevkatini bir erkrkden beklediği için genç yaşta yanlış işler yapıyorlar.
    Sevdiysem aramızda problem yoksa neden evlenmeyeyim, böyle saçma bir kriter olamaz benim için.
    Babası yok diye kullanacak biri değilim.

1|0
    0|0
  • fAZLAMANTIKSIZ KİMSE BURDA İSTEDİĞİMİYAPARIM DEMEZ ama babasız yetişn kızlar genelde şımarık olmaz sağlam karakterli olur yani ciddi bir ilişki için

2|1
    0|0
  • Baba şefkati ilgisi görmediğinden büyüklere zaafları olabiliyor inşaallah o eksikliği onu seven koruyup kollayan adam gibi bir adamla giderir ve hep mutlu olurlar.

1|0
    0|0
  • her babasız büyüyen kız aynı deildir kimisinin anne babasi ayrilmis ortada kalmis ve maalesef kötü durumlara dusmustur kimisinin babasi vefat etmistir annesi sahip cikmamistir gene ayni durumdadir ama bazisida abi ya da anne amca vs gibi aile bireyleri tarafindan el bebek gül bebek buyutulmus iyi terbiye almistir bölesine can kurban neden evlenmiyeyim:) BENCE...

1|0
    0|0
  • Ciddiye alırım her kıza nasılsam onlarada öyle olurum. Eğer sevgiliysek ona kendimi gerektiğinde babası olarak davranır hissetirmeye çalışırım

1|0
    0|0
  • Babasının yerini tabiki tutamam ama elimden geldiğince o duygunun yokluğunu hissettirmemeye çalışırım

1|0
    0|0
  • Yani bilemiyorum açıkçası. Ama her insan mutluluğu hak eder. Bence bu konu babasız ya da annesizlikle ilgili değildir.

1|0
    0|0
  • Ciddiye alirim uzulurumda hatta hic birakmam uzulmemesi icin ne gerekiyorsa yaparm :/

1|0
    0|0
  • Açıkçası isterdim öyle birini çünkü yeri gelip baba, yeri gelip abi olmak isterdim ona. Kısaca hayatında her anlamdaki tek erkeği olmak isterdim. Yaşayamadıklarını, eksiklerini tamamlamak isterdim hem kalpte hem beyinde.

1|0
    0|0
  • Kırık kanatlı ama yere sağlam basan dikkatli hareket eden bir insan...
    Allah yardimcilari olsun insallah...

1|0
    0|0
  • Evlilik kararı ile, babasınım hayatta olup olmamasını ben bağdaştıramam. Ne yani babası yaşamıyorsa evlenirim/evlenmem denemez ki. Bunlar çok ayrı konular.

1|0
    0|0
  • Daha cok ciddiye alırım. Arkadasım bile olsa uzmemeye calısırım. Bir tarafları eksiktir. Evlenirim hatta daha anlayıslı olabilirler diye dusunuyorum.

1|0
    0|0
  • Vebal meselesidir. Gönül eğlendirmem. Zor hayata saygım vardır. Eğer hoşlanıyorsamda bırakmam heranında.

1|0
    0|0
  • Sen bu durumda Mısın 😞

1|0
    0|0
  • Neden düşünmeyelım dusunurum

1|0
    0|0
  • daha dikkatli konuşmaya çalışırım ve mümkün olduğunca konuyu açmamaya çalışırım

1|0
    0|0
  • Böyle düşünce beslemek çok saçma babasız büyümüş Kız daha güçlüdür gözümde.

1|0
    0|0
  • babasi gibi biri olurdum sahiplenirdim, kollardim asla uzmem

1|0
    0|0
  • ilişki babında zor olan bir ilişkidir.. babası olmayan bir kız partnerinde hertürlü sevgiyi bekleyebilir.. her yiğidin harcı değildir bu.

0|0
    0|0
  • Olur mu canım öyle şey. Saçma düşünuyorsun.

0|0
    0|0
  • Birşey düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Annesinin yanında kalan kızların çoğunun karakteri çöp oluyor. Net.

0|0
    0|0
  • Düşünurum

0|0
    0|0
  • güçlüdür. Çok güçlüdür.

0|0
    0|0
  • Düşünürüm neden düşünmeyeyim

0|0
    0|0
  • daha ciddiye alırım zaten babasız büyümüş hayat ona tekmeyi basmış bide biz mi atalım?

0|0
    0|0
  • Tabi ki de evlilik düşünürüm. Hatta öyle kızlar daha çok ilgimi çekiyor çünkü hayata karşı daha güçlü oluyorlar ve farklı pencerelerden baka biliyorlar.

1|0
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...