Cok acil arkadaşlar?

Kredi karti borcum 414 tl. Her ay asgari ücreti yatiriyorum. Bir ay hic yatiramadim. Ikinci ay 130 asgari için vermem gerekirken 100 yatirdim. Burs kartimin kredi karti kismi bu ogrenciyim ben. 400 tl burs yatti bugün hesabima. Yaz tatili evdeyim nasilsa diye 400 ile tamemen borcumu odeyecektim. Pat bir baktim hesabimda bakiye 405 tl ama kullanılabilir bakiyem -94 . Bu ne demek bankadan parami bile cekemiyorum arkadaşlar nolur yardim edin bu ne simdi? Direk borcu odeyecem 100 tl bile yatırmiyor bu ne şimdi nolur yardım

Güncellemeler:
Dun kullanilabilir eksi 494 dü. Bugun 400 yatti kullanilabilir eksi 94 diyor ne bu

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• 94 tl borcun var daha

0|0
    0|0
    • Evet ama neden? Yani banka kartimla bise yapmadımki. Kredi kartina borcum var tamam ama oda 414 tl toplam. Asgari ödemem 124. Ee ben zaten hepsini odemek istiyorum ama kullanamıyorumki odeyim

• Kredi kartinda eksi 94 yasiyorsa parayi cekmis Eğer ek hesabindaki parayi kullanmissan 494 tl borcun var ise ek hesab borcuna yatirmis

• Banka kartimda yaziyor eksi 94 . Kredide hic bir değişiklik yok

En İyi Kız Görüşü

• E kendin de demissin, dün kullanılabilir -494 muş bugün 400 yatinca hala borctasin içeriye yani?

0|0
    0|0
    • E ama bu kredi karti falan degil banka karti nasi hala borcta olurum anlam veremiyorum

• Az önce ekstreye baktım da.

Bende mesela "otomatik ödeme" yazıyor. Demek ki karta yatani kendi çekiyor, karttan da kullandığım için tam anlamıyorum hepsini mi çekiyor neye göre çekiyor ama otomatik ödeme var. Sende de hepsini çekmiş olabilir.

Erkekler Ne Diyor 5

• 400 tl yi banka direk almış ayrıca 94 tl daha borcun var galiba bankada yetkili biriyle konuşsan daha iyi olur

0|0
    0|0
  • Hesabındaki paraya bloke konmuş muhtemelen kart Borcundan dolayı paranın tamamını çekmiş banka

0|0
    0|0
    • Tamam çeksin eğer kredi kartima yatacaksa bu para. Ama borcum 494 değil. Neden 400 ve 94 eksideyim

• Bir bloke kodu olması gerek ona bak

• Borcundan düşmüş galiba

0|0
    0|0
  • Ya kredili mevduat borcu vardır blokelı ya da başka bankayı ara blokeyı kaldır

0|0
    0|0
    • Kaldirabiliyor mu? Yarin gidip sorsam kaldirirlarmi acaba

• Tamamda kredi kartı için blokelemış ise neden tasa edıyorsun borcun kapanacak aynı sey

• İşte eger oyle ise hic bir sorun yok. Ama Şu an görünürde oyle bişe yok. Son tarih bile değil nedem banka kesiyor el koyuyor parama bence krediyi ödemeyecek gibi cunku toplam borcum okadar değil

• Hesaptan kesmiş hepsini

0|0
    0|0
    • Ama kesmemis yani hesabimda bakiye 405 ama kullanilabilie eksi 94 yaziyo icinde para var ama kullanamiyorum. Dun kullanilabir eksi 494 du bugun 400 yatti artık sadce 94 eksi

• Yani kredi borcum mu odendi. Eger öyleyse hic sorun yok ama son odeme tarihi bile gelmedi. Kredi kartim mi odeniyor kesti derken

• Evet kredi kartını örtmüş olabilir ama yinede sen bir bankayı arayıp sor

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...