Ks uyelerine yilin sorusunu soruyorum hazir olun hazir misiniz detaya gelir misiniz?😀?

Dusunun ki 4kisi taksiye bindiniz senle beraber 4kisi.. birinin cocugu var diye taksi cagirdi baska yere gitmek icin sana da dediler ki gel bizimle zaten evinin ordan gecicek taksi sendd bindin inerken para vrrir misin yoksa vermez misin? ya da bir miktar birakir cikar misin? Bir miktar (atiyorum)5lira birakip cikar misin? nasil bir yol izlersin.. beyniniz yandi bu soruya biliyorum ama lutfen cevaplayin😍

0|1
7|22

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• Samimiyet derwcesine göre değişir bu. çok samimiysek yediğimiz içtiğimiz beraber olan kankalarsa üçbeş liranın lafı olmaz.. daha resmi olan arkadaşlıklarda ücretin bir kısmını bırakıp inerim..

1|0
    0|0
  • Eğer taksi çağıran kişi bahsettiğin gibi kendisi çağırmış ise ve maddi olarak ta durumu iyiyse ve beni de nezaketen iyi niyetle boş yer var aynı para sen de gel diye davet ettiyse teşekkür eder arkama bakmadan inerim :)

Ola ki mecburiyetten çağıran biriyse ve durumu da bana nazaran iyi değilse ve o para onu zorlayacak cinstense taksiye fazlasiyla para verip cebinden para çıkmasın ister, öyle hareket ederim.

3. şık taksi kullanmıyorum, bedavaya gideceği yere kendim bırakırım 😀

0|1
    0|0
  • bumuydu

0|0
    0|0
  • Öderim ücretimi niye ödemiyeyim.

0|0
    0|0
  • Sen davet edilmissin zaten vermende gerekmez fakat nezaketen bir teklif yaparsin katki saglamak icin basit bir durum icin beyin yakamayiz.

0|0
    0|0
  • İndiğim yerde taksi metre neyse onu veririm

0|0
    0|0
  • Bizimle gel diyene para teklif ederdim; almazsa da üstelemem

0|0
    0|0
  • hepsini öderim içeri geçince karıda bana öder utty

0|0
    0|0
  • Nezaketen paranın bir kısmını öderim

0|0
    0|0
  • vermem ama tekrarını ben yaşatırım

0|0
    0|0
  • ineceğim yere kadar olan parayı verirdim.

0|0
    0|0
  • Yav ne olacak veririz parayı üstüde kalsın 😂

0|0
    0|0
  • İnerken ne kadar yazdıysa veririm

0|0
    0|0
  • Verirsen küfür etmiş gibi olursun

0|0
    0|0
    • Yakın tanıdığın kişilerse veya aile yakını gibi nebileyim ayıp olur 5 lira çıkarmak görgüsüzlüktür yol üstünde inince para falan bırakmak sana yapılsa nasıl olursun öyle düşün

• Benim hosuma gderdi sonucta o da kullanmis oldu taksiyi bizle geldi ortak odemek istedi derim iyi dusunurum parasinda da degilim tabi

• Tanıdığım 3 kişiye bağlı olarak değişir.2 ihtimal var.
    1. Az tanıyorsam taksinin o an ki tüm borcunu verip inerim.
    2. Samimi olduğum birisiyse arkama bakmam. Nasıl olsa hallederiz.

0|0
    0|0
  • yılın sorusu olmuş gerçekten bır plaket verın

0|0
    0|0
  • 4 kişi bineceksem eğer taksi yerine dolmuşa binerim...

0|0
    0|0
  • yılın sorusu derken hapisten yeni mi çıktın dostum? :)

0|0
    0|0
  • Oraya kadar tutanın yarısını atıyorum.

0|0
    0|0
  • Tek basima hepsini oderdim

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• Butun parayi veriirm

0|0
    0|0
  • beyin yanmasının sebebi saçma sapan olması !! biri çocuksa parayı 3 e bölerim 3 e bölünmüş miktarını veririmm...

0|0
    0|0
  • Beyin yanicak bir soru degil basit bir soru ve evet para veririm

0|0
    0|0
  • Parayı veririm direk

0|0
    0|0
  • yoo yanmadı cevap belli : Arkadaşımsa tabi kii ben öderim.. Benim arkadaşım olmak kolay değildir.. A ma olunca da herkez çatlar kıskançlıktan... Ben öderim arkadaşımken sefasını sürsün diğmi?

0|0
    0|0
    • Ergen ergen egolara bakhele 😂

• @lavinia94 ergen diğilim o evreyi atlatalı çok oldu... senin verdiğin cevaba sen bir bak ben sonra cevabıma bakarım

• Anlamadım

0|0
    0|0
Yükleniyor...