Türk vatandaşlığı verilmesi?

Suriyelilere Türk vatandaşlığı verilmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
8|32

En İyi Erkek Görüşü

• Çoğu Türk vatandaşlığı istemiyor. Adamlar doğma büyüme beleşçi zaten. Eğer vatandaş yapılırsa aldıkları haklar gidicek :)
    Ben yapılmasın diyorum ama sallayan kim :) En son 1.5 milyon kürt aldık o zaman doğudaki kürtler onları istememişti. Fakat devlet yinede almıştı körfez savaşı sonrası onlarıda gördük ülkede pkk'yı geri ayaklandırdı çoğu gidip örgüte katıldı. Bugünde 3 milyon suriyeli alıyorlar yarın birgün bizi uçuracaklar o zaman tayyip seçmenlerine sevgilerimi yollucam.

3|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 31

• Bu Arap seviciler sıktı artık. Oğullarını kızlarını gavur memleketlerde okuturlar nerede cahil ortadoğu bataklığı var ozenirler ülkeyi saplamaya çalışırlar. Çeksinler kendileri Arap olsunlar. bize içimizdeki vatan hainleri yetiyor zaten

0|0
    0|0
  • Verilmemeli

0|1
    0|0
  • Akpnin oy alabilmek ne oldukları belli olmayan bir sınıf için car car yırtınması. Bakınız çok şehit veriyoruz diyip barış diyip doguyu pkklilara verip onlarla uzlaşması onları sınırda karşılaması 😉

0|0
    0|0
  • Yatirim yapana, kalifiye eleman olana vatandaslik verilmesi hep var olan bir sey zaten. Yeni bir sey degil.

0|0
    0|0
  • Biz istesek vermezler. İkamet tezkeresini vermedilet

0|0
    0|0
  • bizede suriye vatandaşlığı versinler

1|0
    0|0
  • Asla verilmesin. Ülkemizde onca aç susuz insan varken işsiz varken onların ne haddine korkak köpeklerin.!

0|0
    0|0
  • Kolay vatandaşlık hangi ülkede veriliyorki

0|0
    0|0
  • Nankorler

0|0
    0|0
  • Cahil insanların aldığı kararlarla ülke yönetiliyor sürekli kandırıldık açıklaması yapan adamın aldığı kararı değerlendirmek kendi aklımıza hakaret

0|0
    0|0
  • Bu soru 2500 kere soruldu.

Artık cevap vere vere düşünce de kalmadı.

0|0
    0|0
  • İlla alacaklarsa yüksek eğitimlileri almak daha mantıklı olmaz mı?

0|0
    0|0
  • saçmalıktır.

0|0
    0|0
  • Saçmalık bbcde yazdığı gibi tamda o

0|0
    0|0
  • Arap milliyetçiliği.

0|0
    0|0
  • Çok şey düşünüyorum da,
    Faydası yok

0|0
    0|0
  • kendi vatanlarına hayrı olmayanlardan bize ne hayır gelcek diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • acıklama yaptı sadece calısanlara verıcek ıs guc tutanlara

0|0
    0|0
  • Sağlıklu bulmuyorum. ve başımıza da iş açar yani.

0|0
    0|0
  • Çok saçma bence buraya aldığımız bile fazla onlara bırak vatandasligi☺

0|0
    0|0
  • Verilemzin

0|0
    0|0
  • defolup gitsinler!!!

0|0
    0|0
  • Kimlikleri cıkmış bile

0|0
    0|0
  • Zamanla göreceğiz olumlu mu olumsuz mu

0|0
    0|0
  • Burnundan fitil fitil gelir inşallah bu işte parmağı olanların 😡

0|0
    0|0
  • Verilsin. Güneydoğu Anadolu'ya yerleştirilsin. Böylece HDP ne genel seçimlerde ne de belediye seçimlerinde başarı elde etsin.

0|0
    0|0
  • meraba ben suriyeli. ben memnun. ya sen?

0|0
    0|0
  • Hepsine verilmicek sanırım, doktor işadamı vs gibi kişilere yani nitelikli kişilere verilcrk diye biliyorum

0|0
    0|0
    • Ülkede o kadar atanamayan öğretmen varken onlara ihtiyacımız yok bence yine üniversiteye sınavsız girenler gibi olacak durum

• Tebrikler bu soruyu soran 943454465u644332. kişisiniz.

1|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• Bu ulkede multeci olan asil turkler. Bakin erdonun yuzde 50sine. Hepsi araplardan bozma. Yazik oldu bu ulkeye se Turk olanlara da. Suriyelilernse... !

0|0
    0|0
  • Kendi vatanlarının haini korkaklar kaçıp buraya geliyorlar. bize hiçbir faydası olmaz sadece sıkıntı doğuracaklar isyanlardayım.

0|0
    0|0
  • Verilmesin.

0|0
    0|0
  • Ben turk vatandaşlığını iptal edeceğim

0|0
    0|0
  • Veriliyor bile bizim dusuncemizi kim umursuyor?

0|0
    0|0
  • Tam bir saçmalık

0|0
    0|0
  • Karşıyım verilmemeli.

0|0
    0|0
Yükleniyor...