Ailem ile ilgili içimi döktüm sizce napıyım?

Ben genelde çok muhabbet eden fazla konuşan biri değilim. Ailemle de öyle ama bu aramız bozuk demek değil sadece kısa konuşuyoruz karakterim bu yapcak birşey yok. Babamdan bir isteğim olduğu zamanda çok zorlamam alırsa tamam derim almassada tamam derim. Kardeşim tam tersi herşeyi diretiyor kavgalar çıkarıyor ama eninde sonunda aldırıyor.(Aramızda 1 yaş var) Sizce bende mi kardeşim gibi olmalıyım? 2. Sorum ise mesela kavga ettiğimiz zamanlar oluyor barışma süremiz 1 hafta genelde sofraya çağırırken falan hep bana karşı suratları asık oluyor, bağırarak çağırıyorlar. Ablamda ise mesela tam tersi anneme babama hakaret ediyor ablam 1 saat sonra gidiyorlar peşinde dolanıyorlar, ablam barışsın diye 1 dediklerini 2 etmiyorlar.3. Konu ise yanlış anlaşılmam. Dediğim gibi öyle çok muhabbet etmeyiz ama sonuçta ailem onlar böyle muhabbet ettiğimde falan şey diyorlar 'Noldu niye muhabbet ediyorsun birşey mi isticeksin yoksa?' Falan diyorlar bende geri çekiliyorum halbuki öyle bir niyetim yok. Diceklerim bu kadar sizce çok mu alınganım?

Güncellemeler:
Bu arada okuyanlara teşekkür ederim.

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Normal şeyler

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kardeşim alıngansın galiba biraz. Ailende evlat ayırımı olacağını sanmıyorum. Belki sen göze batan bir şeyler yapıyor olabilirsin. Sen biraz samimi olmaya bak, sana sert davrandıklarında güler yüzle karşıla, çok abartmadan şakaya vurmaya çalış, espri yap, şirin gözük falan tamam mı? Her şey sende biter. İnşallah aşarsın bu durumu.

0|1
    0|0
    • sağol abi tavsiyelerin İçin dün biraz duygusallaştım da yaşadığımız bir olaydan ötürü o yüzden kafaya takmjş ve abartmış olabilirim

• Alıngan değilsin, hassas temiz kalbin var halbuki. Kısacası ailen dengelemeyi ve seni anlamaya çalışmıyor

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim güzel sözlerin için

Yükleniyor...