Tanıştığınız birinin siyasi görüşüne bakar mısınız?

Akpli olan birini direk eliyorum. Kesinlikle uzak duruyorum çünkü hazmedemiyorum. Irkı dini falan umrumda degil hayat görüşü önemli benim için... siz nasil yorumluyorsunuz

2|0
15|6

En İyi Kız Görüşü

• Ben de Atatürk'çüyü hemen eliyorum

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• bende HDP li olan birini arkadaşlık dahi etmiyorum.

0|0
    0|0
  • Bakarim. Ayni sekilde akpli biriyle asla olmaz

0|1
    0|1
  • bir derece önemli benim için.. siyasi konularda konuşuyor ise önemli bunları umursamayan biriyse çok önemli değil

0|0
    0|0
  • Aynısını bende düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Hdpli biriyle konusmak istemem.

0|0
    0|0
  • hayır bakmam

0|0
    0|0
  • Bdp li olursa konuşmam ama digerleri hić umrumda olmaz

0|0
    0|0
  • hdpli olmadıktan sonra pekte umrumda olmuyor

0|0
    0|0
  • Eskiden bakardım ama artık bakmıyorum

0|0
    0|0
    • Düşüncen bu yönde değişmesini bir sebebi var mı?

• Evet, zamanla edindiğim dostlarımın hepsinin farklı görüşü vardı. Akp'lisi de chp'lisi de hdp'lisi de komünisti de milliyetçisi de hepsi aynı arkadaş grubundayız. Ve aşırı iyi anlaşıyoruz, çok iyi zaman geçiriyoruz ve her zaman birbirimizin yanındayız. Bu insanlar sahip oldukları görüşle ilgili önyargımı yıktı.

• Ben her ideoloji de insanlar anlaşıyordum. Dedim neden işid'e silah gönderdiniz dedim o ada devletin menfaati için ne gerekiyorsa yapacak demişti. simdi bu durum benim dunya görüşüme cok ters prensiplerimden ödün verirsem kötü tanimi nasil olacak?

• Bakarım belki

0|0
    0|0
  • tabiki bakarım

0|0
    0|0
  • Fanatik derece de bir siyasi görüşü varsa evet bakarım. Bunun dışında çok da önemsemiyorum

0|0
    0|0
  • Bakarım evet.

0|0
    0|0
  • çok saçma sen kimsin ki millet oy atarken sanamı sorcak

0|0
    0|0
    • Bu benim tercihim, gitsin istedigine oy atsın; yeter ki ben ondan o benden uzak olsun... sen kimsin ki benim tercihimi sorguluyorsun !!!

Erkekler Ne Diyor 5

• Bakarım tabi insan olsun

0|0
    0|0
  • Hdp direk iptal. Akp de zaten aynı b*kun laciverti

0|0
    0|0
  • Bakarım. Şuanki durumda bakarım.

0|0
    0|0
  • siyasi partiler içinde oy vermeme rağmen en sevdiğim HDP adamların hedefi var en azından :) chp nin kendine hayrı yok. akp zaten yandaşına kıyak vatandasa tuzak. varsa yoksa para. mhp zaten kendi koltuklarının derdinde iktidar olma gibi bir düşünceleri de yok. eeee bunların içinde akp at koşturuyor :))

0|0
    0|0
    • Soruma cevap yok ama :D

• yok akplilerden uzak duruyorum sadece

• Soruma cevap aldım simdi saol :)

• Tabikide bakarim ona göre davranırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...