Evden kaçmayı nasıl başarırım?

Ben ailele büyük bir kavga ettim. Annem namusuma laf etti. Babam bir erkekle seviştiğimi düşünüyor. Ama öyle bir şey yok sadece gizlice çarşıya indim ve bunu otostop çekerek yaptım çünkü dolmuş parası vermek istemedim. Yarın anneme Anne sen bana hadi ordan git ne yapıyosan yap yüreğime taş basarım kızım yok derim nasıl para kazanırsın bilmiyorum istersen yat para al ayıp yap dedin ben gidiyorum izmire mümkünse yol boyunca arama içinde rahat olsun kimseyle yatmam diyip çıkmayı düşünüyorum. Sizce her şey daha mıı kötü olur yoksa tavrımı koyup izmire döniyim mi?

0|1
4|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• çalışıyor musun?

0|0
    0|0
    • Hayır çalışmıyorum liseliyim ama gittiğim yerde babam olucak zaten eve alır almassa bilmiyorum o sıkıntı

• Başlık olarak onu söyledim yoksa farkettiysen anneme gidiyorum diyip gidicem yazdım zaten

• başlık dikkat çekmek içindi öyle bir mesele yok tamam.

Erkekler Ne Diyor 5

• Otur oturdugun yerde, nereye gidiyorsun !

0|0
    0|0
  • her ailede olabilecek şeyler bunlar.. hemen evden kaçmayı düşünme.. pek hayırlı olacağını sanmıyorum.. ayrıca öfkeyle karar verme sakin kafayla düşün öyle karar ver..

0|0
    0|0
  • Daha kötü olur

0|0
    0|0
  • Otostop da ne yaptınız aiken gördümü evden kacarsan nereye sığınacaksın

0|0
    0|0
    • bir yaşlı adam bide kocası vardı otostoptan inerken ailem gördü adam aldı inceğimiz yerde indirdi o kadar bir şey yapmadık, babam eve alırsa babamla almazsa arkadaşlarımın birinde

• şu an ne iş yapıyorsunuz çalışıyormusunuz

• Neden hemen cevap vermiyorsun

• evden kaçma ya öyle bişi yapma sabret kendi ayakalrın üstünde durana kadar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• daha kötü olur yapma sakın mantıklı düşün öfkeyle karar verme , tamam sende haklısın ailen cok cahil başa cıkamazsın ama onlara göre yasaman lazım bir nevi , yoksa bu zamanda bır kızın basına hersey gelebilir , kaçma sakın.

0|0
    0|0
  • Sizin aile karışmış valla Allah kolaylık versin

0|0
    0|0
  • ailen mal mı? neyse başını belaya sokma otur evinde

0|0
    0|0
Yükleniyor...