Balıklardan anlayan var mı? 2 tane japon balığım var orta büyüklükte küçük değil büyük sayılır. Fanusun içine koydum?

Yaşarlar mı? Orta büyükükte ikiside hava motoru olmadan yaşar mı japon balıkları fanusta? Satan yaşar dedi amaa?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşar fakat sık sık su değişikliği yapman gerek çok sağlam balıklardır fakat yedikleri yem aşırı yağlı olduklarından dolayı suyu çok çabuk kirleniyor ve koku yapıyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Benimde iki tane var. Araştırdım bayağı fanusta yaşaması için. Dikkat ediyorum. 3 buçuk aydır yaşıyorlar. Şimdilik sıkıntı yok. İnşallah ölmezler çok değerli onlar benim için 😊

0|0
    0|0
    • Ama benimkiler büyük sayılır

• akvaryum vardı kaldırdım su döküyordu bide çok gereksiz fanus daha tatlı oldu. Ben hergün sularını mı değiştireyim?

• Her gün zor olur ama 2 güne bir olmalıymış. Temizlik ve oksijen açısından. Benim için bazen fanusu iki güne temizlemekte zor oluyor sadece suyunu değiştiriyorum yarısını falan. Ha bir de en önemlisi fanus temizliği için kesinlikle deterjan kullanılmamalıymış ne kadar yıkansada zarar verirmiş. Benim bir bulaşık süngerim var onu sadece fanus için kullanıyorum duru suyla temizliyorum

• Yaşar

0|0
    0|0
  • Fanus kucuk gelir. fanusta her gun sularini degistir. Cesme suyunda yasamazlar pek. Temiz su koy. Soguk suda bayilirlar tepe taklak ters donerler. cok soguk suda yani. Cok yem verme kusar suyu kirletirler

0|0
    0|0
    • Aynen biraz küçük geldi canları sıkılır mı ? ölürler mi

• Tatlı su koyacam damacanadan olur mu? 2 balık büyük sayılır küçük değil canları sıklıyor gibi geliyo ama satan yaşar dedii

• Musluk suyu yaramiyor onlara. Veya iki gun dinlendirilmis musluk suyu koyarsan olur. En sagliklisi damacanadan su koy. Buyuk bir kap ayarla bence

Erkekler Ne Diyor 1

• aman değim sakin fanuslar ölümcül kafeslerdir o balıkların minimum 35-40 litre akvaryum lazım hava taşı su filitresi lazım imkanın varsa hemen al yoksa imkanı olan birine ver saygılar

0|0
    0|0
    • akvaryumum var. motor filtre her şey var değiştirdim çok zor temizlemesi su falan dökyüor 2 balık için gereksiz buldum. Satıcı yaşar dedi ama?

• evet yaşar ama en faza 1 ay eğer su döküyorsa akvaryum suyunu fazla koyuyorsun demektir ayriyeten akvaryum suyu akvaryum pompalarıyla pis suyu çekilir temiz ve (2-3 gün dinlendirilmiş suyu) aktarılır ve parazit ilacı damlatılır

Yükleniyor...