Sevgiliye anne ve babayla olan kavga anlatilir mi?

Soru basliktaki gibi benim ailem mesela hergün kavga eder ev sürekli huzursuz arada insan konusacak birini ariyor bilirsiniz.. oda sevgilim 8 aydir beraberiz sizce anlatmali miyim ilerde üstüme kalkar mi?

Güncellemeler:
? ...

0|0
14|6

En İyi Erkek Görüşü

• :) ben anne babamla olanlari anlatsam ooo

0|0
    0|0
    • Anlatmak istersen dinlerim..

• Valla iyi ne yapalim hayat devam ediyor sen :))

• Ayni öyle iste takilmaca:))

Erkekler Ne Diyor 5

• Surekli anlatma bikabilir.

0|0
    0|0
    • Yok sureklilik bir durum yok 8 ay oldu daha ailemle olan herhangi bir kavgayi dile getirmedim ufak tartismalar haric..

• Hayır kesinlikle anlatılmamalı. Sevgilin ileride birlikte olamayacağın bir kişi evlenmediğin takdirde fakat ailen hayatlarınız boyunca beraber olacağınız bir müessese 😊

0|0
    0|0
  • Anlatilir.

0|0
    0|0
  • aile içinde yaşananlar aile içinde kalır.

0|0
    0|0
    • Haklisin ama arada moralim cok bozuk oluyor mesela oda soruyor tikanip kaliyorum anlatamiyorum insanin bazen icini dökesi geliyor..

• Öyle yapiyorum arada oda önemsiz deyip geciyor asil beni icten ice yiyip bitiren dogruyu bilmeden.. :)

• tamam işte o bilmemeli

• Ben anlatmasını isterim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Eğer ilerisi için ilişkinin ailenle tanıştırma boyutuna geçiceğini düşünüyosan anlatma çünkü seni üzdükleri için ailen hakkında kötü düşünebilir ve sonuçta onlar senin ailen olduğu için sen her halükarda onları seversin ama o onları sevmeyebilir bu nedenden dolayı

0|0
    0|0
    • Haklisin bende böyle düsündüm ve yüzüme ilerde carpabilecegini de düsündüm ama oluyor moralim bu yuzden bozuk oldugu oluyor oda israrla sorunca diyecek biseyim olmuyor tabi.. insanin anlatasi geliyor icini dokesi ama bunlar akla geliyor sonuc itibari ile sen benden sakliyormusun anlatmiyormusun falan filan oluyor tabi..

• Bende annemle çok tartıştığım için içimi hep erkek arkadaşıma döktüm ve sonrasında o annemden cidden soğudu ve bütün anlattıklarım bir yerden beni buldu yani en iyisi yakın bir arkadaşına anlatmak

• Ne gibi biyerden seni buldu biraz acar misin ne dedi mesela

• Hayır evde olan evde kalmalı.

0|0
    0|0
  • Anlatma. Yarin obur gun ne olacagi hic belli olmaz. bir an sinirle yuzune carpabilir

0|0
    0|0
  • Ona güveniyorsan ki guveniyosundur kac aydir sevgilisiniz anlatip dertlesebilirsiniz

0|0
    0|0
    • Tabiki de guveniyorum o da bana herseyini anlatir.. ama Insanogluna da belli olmuyor ki ilerde yuzume carpmayacagini bilsem. Tek korkum bu ,.,

• Öyle en mantiklisi bu olacak.. zaten ilerdede Allah nasip ederse esim olursa mutlaka sahit olacak kavgalara herseye :(

• Aynn o zaman onlari gordukce esin sana destek olur Allah iyilerine nasip etsin insallah sabret sen

• anlatmamak lazım

0|0
    0|0
  • Detayli anlatma sonuçta ailenle sen dertlerini unutursun ama yarin bir gun ciddiye binerse o unutmaz ve senin onune bu cikar ustelikte onlara karsi on yargi olusturursun

0|0
    0|0
  • ne kadar anlatirsan anlat birşey değişmeyecek

0|0
    0|0
    • Dogru.. Sadece biraz ici rahatlar belki insanjn

• Gizli kalması gereken bir şey değilse Anlat

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Guveniyorsan anlat

0|0
    0|1
  • Anlatma. Daha yeni sayilirsiniz bugunun yarini belli degil sorna pisman olursun.

0|0
    0|0
  • Anlatma aile arası

0|0
    0|0
  • Sivaslı mısın

0|0
    0|0
    • yorum yapmadan geçemedm soruyla ne alaka?

• Hayir degilim.. Valla derdim basimdan askin kardesim bitürlü sordum iste

• Sevgiline anlatma detay falan, buraya yaz gerekirse enşne boyuna tartışırız

• sevglnle konuşablmelisn ilerliyrsa aranzdaki iletişm ciddi düşünüyrsanz anlatmalsn dinlemli destek olmalı o sana sen ona

0|0
    0|0
Yükleniyor...