En cok ne diye dua ediyorsunuz?

Soru belli arkadaslar
Lütfen suistimal etmeden samimi cevap verin.

Ben "Allahım vatanımda akıt kanımı bu vatan için öleyim " diye ediyorum sık sık. Su kara günleri görmek canımızı acıtıyor lütfen duanızı eksik etmeyin. Ayakkabı bagımız kopsa da onu Allahtan istemek gerek.

Sevgiler hepinize canlarım.

2|3
19|23

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• Allah ım vatanamı milletımı icten dıstan atılı batılı kım bölmek istiyorsa fırsat vermesın tuzaklarını baslarına gecırsın kahhar ismiyle kahru perişan etsin askerlerımıze saglık versın güclerine güc imanlarına iman bileklerıne bukulmez bilek versin onları bekleyen ailelere sabır versin şehit olanların şehadet şerbeti kabul etsın herkimde allah a inanıyorsa sıkıntıda veya bollukda mutluyken ya da mutsuzken dertlı veya dertsızken saglıklı ya da hastayken allah a sıgınır şükür edıyorsa gönlundekı hayır ısteklerını dualarını kabul etsın.

1|0
    0|0
  • Allah Müslümanları yobazlardan temizlesin diye

1|1
    0|0
  • Allahım insi ve cini şeytanın şerinden
    Nefsimin şerinden sana sığınırım
    Ya Rab beni hayırlı kullarından eyle
    Peygambere hayırlı ümmet eyle
    Dinime, imanıma, vatanıma, milletime, komşuma, hayırlı eyle
    Anne babama hayırlı evlat kardeşlerime de hayırlı kardeş eyle
    Sen Rahmansın Rahimsin affetmeyi seversin biz günahkar kulların da affeyle
    Diye her namaz da dua ederim..

1|0
    0|0
  • Canını yerim senin. Helal olsun mihroş.

Tüm islam aleminin içinde bulunduğu cehaletten bizi kurtar, sünni şia wahabi hanefi hanbeli alevi diye ayrıldık. Sünnilerden etrafına cemaat toplayanlar bile birlik değil. Cemaatlerinden kadın olanların yarısı yazın askılı giyiyor kredi kullanıyor, sadakatı kaybolmuş. Bizleri yobaz, dünyevi ilimden mahrum kalmış yahut ıhrevi ilimden yoksun haldeyiz. Bizleri bu ayrılıktan bu cehaletten kurtar ya rabbi.

Emevilerin açtığı delik her geçen gün keskinleşerek ve bizi bölerek büyümekte. Sen onların azaplarını artır bizleri de birleştir ya rabbi.

Bizleri cennetinde kavuştur, vatansız bırakma.

Amin

0|0
    0|0
  • Kalbimin teslim olmasını sağla Allahim.

1|0
    0|0
  • Haramdan korunmak için bide evlenmek için en çok bunlar

1|0
    0|0
  • "Beni, ailemi ve sevdiklerimi her türlü kötülükten, kazadan, beladan, hastalıktan, kederden, kibirden ve şeytanın sinsi oyunlarından uzak eyle. Son nefesimize dek bizi yolundan ayırma."

0|0
    0|0
  • Hergün edemesem de genelde Önce aile için, sonra şehitler, gaziler ve vatan için. Sonra kendim için.

0|0
    0|0
  • İnsanlara akıl fikir ver diye dua ediyorum. Bunlar olsun gerisi olmasa da olur

0|0
    0|0
  • selam bence götü zora gelmeyen dua etmez götü nezaman zora kuru kazığa oturacağını bilse ozaman nafile duasına çıkar :D

0|0
    0|0
  • Günahı da sen yarattın affet

0|0
    0|0
  • İmanlı yaşayıp imanlı ölmek ve efendimiz sav şefaatine nail olmak için

0|0
    0|0
  • Ben AŞK istiyorum rabbımden

Önce ilahi aşk
    sonra ilim aşkı
    sona maddi aşk.

AŞKIN HER FORMUNU NASİP ET ALLAHIM BANA

diye dua ediyorum

0|0
    0|0
  • para saglik mutluluk para guzel is para bunlar hakkinda ediyorum :)

0|0
    0|0
  • Herşey yoluna girsin artık diye

0|0
    0|0
  • azrail canımı alırken acı çektırmeden alsın bir anda gideyim bu dünyadan kımseye köstek olmadan.. kaza yaparak değil yatarken sessiz bir şekilde allah buyuk ölümlü dünya

0|0
    0|0
  • Söyleyim mi? Ama beni yadırga ma yin en çok Şeriat gelsin diye dua ediyorum. Çünkü herşey daha güzel olacak. En basiti kendim hata yapamayacağım. Hak adalet gelecek. Şahısların dedikleri değil Allahın dediği olcak o zaman sorun olmayacaktır.

0|0
    0|0
  • Öncelikle şükür
    Sonrası da sağlık mutluluk huzur
    Hayırlı İş Aş Eş

0|0
    0|0
  • Çok zengin olmamak için 😃

0|0
    0|0
  • Allahim hakkimda hayirlisi neyse onu nasip et değilse zaten olmasin yarabbim.

0|0
    0|0
  • Güzel dua artı hayırlısı nı ver demek

0|0
    0|0
  • Allah mi oda kim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Terörist ve terörist devlet destekçileri kırsın birbirini ve bombaları kendilerinde patlasın Allah kötülere makam ve fırsat vermesin huzur tüm iyilere diye dualarımız ekseri ve klasik hastalarımıza hastalıklarımıza şifa ve dertlerimize ve dertlilerimize deva.

1|0
    0|0
  • Allahim sen benim kocaman akil fikir ver sen evladimi hayirli yetiştirmeyi bana nasip et bizleri yolundan ayirma sen ulkemden ailemden eevimden huzuru mutluluğu eksik etme amiin (standart duam)

1|0
    0|0
  • Kaderimi güzel yaz , saglıgımızı elimizden alma , her iki dünyada da cennete yaşat bizlere...
    AMİN.

1|0
    0|0
  • Hayirlisi demek bana gore degil, zira genellemeleri sevmiyorum. Hersey icin ayri... Sadece kaldiramiyacagim yuku verme Allahim...

1|0
    0|0
  • Dua etmiyorum

0|0
    0|0
  • Rabbim iyi insanlarla karsilastirsin derim hep,, budur duamm

1|0
    0|0
  • Artık dua etmiyorum

0|0
    0|0
  • Her şeyin hayırlısı için

0|0
    0|0
  • Affedilmek için, ailem- sevdiklerim için, daha iyi yerlerde olabilmek için..

0|0
    0|0
  • Benim birine bir bedduam var onu ediyorum

0|0
    0|0
  • Hayirlisi ney ise, o olsun diye

0|0
    0|0
  • dua değil işe yarar bir şey yapmak lazım yoksa dertler yok olmaz aksine artar, örneği çok

0|0
    0|0
  • Ben hayirlisi olsun derim hep... allahin verdigi lutuf, vermedigi imtahan...

0|0
    0|0
  • O Allah ile senin aranda kardeşim. Anlatma..

0|0
    0|0
    • Anlatsam ne olur?

• Tamam işte soran kişi zaten özelini Paylaş dememiş ki nasıl dua edersiniz genelde duaniz nasıl olur diye soruyor
      Ki ibadettin gizlisi de aşikarıda var
      Sadakanın da gizli ve açık açık verilmesini söyleyenler var

• Bak abicim hatun kişi şahsi dua etmiş demişki; " Allah'ım Vatan'ımda akıt kanımı, bu Vatan'ımda öleyim. " Şahsi bir duada bulunmuş. Bu nedir? Rabb ile onun arasında olandır. Ben oyüzden söylememesini rica ettim. Bizi sormuş sonrasında nasıl dua ederiz diye.. Duanın muhattabı bizler değiliz, Rabb'dır. Sonkez söylüyorum Dua özeldir. Söylenmez. Kime sorarsanız bu böyledir. Edep Haya'dır yahu ötesi varmı? Ben açıklamamı yaptım. Gerekeni söyledim. Hayırlı akşamlar dilerim..

• Etmiyorum

0|0
    0|0
  • Allahım beni affet, bana hayırlı bir eş nasip et. Neslimden hayırlı evlat, torun çıkart..

0|0
    0|0
  • Hayırlı bir yuva kurmak için

0|0
    0|0
  • Anneme babama evlat acısı, banada anne baba acısı gösterme yarabbim. Diye

0|0
    0|0
  • Hayırlı yaşam diliyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...