Piknikciler cok pis neden cozum bulunmuyor?

Piknik yapiyorsun madem insan gibi piknik yap nedir bu?

Güncellemeler:
...

1|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Bunu her yerde söylemek lazım yerlere çöp atmak, denize çöp atmak neyin kafası anlamıyorum.
    Bizim ev de bahçeli gelenler de akrabalar bahçeyi çöp ettiler artık bahçeye çöp kutuları koymayı düşünüyorum başkasının pisliğini temizlemek iğrenç.

Ya çöpler toprağa ne kadar geç zamanda dönüşüyor bilmiyorlar mı hala? Çocuklarına nasıl örnek olacak bunlar abim ile babam bir kere yol kenarında çöp atarlarken çocuğa kötü örnek oluyorsunuz demiştim.

0|1
    0|0
    • Okuma yazma ogretmekten daha muhim bir konu... biraz duyarli olabilse insanlar

• Çöplü etraf ne kadar itici duruyor ve doğaya saygısızlığı da cabası umarım daha bilinçli oluruz toplumca daha bu kadar basit ve temel bir şeyi sindirememek utanç verici

• Ruhumuz kirlenmis cevreyide kendimize benzetiyoruz

Kızlar Ne Diyor 7

• Mallar çünkü

0|1
    0|0
  • Biz çöp bırakmıyoruz. Ha sadece köpeğim kaka yapıyor o da gübre işte.

0|1
    0|0
    • Cogunluk pek temiz degil. Ayrica sehir icinde mangalli piknik yapmak rahatsiz edici

• nereye gidelim göle falan gidiyoruz işte.

• Haklısın katılırım

0|1
    0|0
  • Geri kalmış bir toplumuz çünkü

0|1
    0|0
  • Once piknik egitimi verilip sonra ehliyeti verilmeli

0|1
    0|0
  • Evet oylwler

0|1
    0|0
  • Bugün bizde uludağa pikniğe gittik. Çöplerimizi atılacak eyimiz varsa hepsini poşete koyduk. Atacak yer olmadığı icin. Arabaya koyduk bulduğunuz ilk çöp kutusuna attık

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Piknik yapmak güzeldi. Artık bu saatten sonra ülkede piknik yapılmaz. Her metrekare piknik yapan suriyeli olmuş.

0|1
    0|0
  • insanlar hiç bişeyden nasibini almamış. bende sinir olurum çöp möp bırakana

0|1
    0|0
  • ayda yılda bir giidiyoruz..
    ondada Sülale etkinliği. gayet temiz oluyoruz.
    görgüsüzlük pis bırakanlar.

0|1
    0|0
Yükleniyor...