İçine kapanık biriyim mutsuzum delirmek üzereyim?

Çok çok yıprandım bu yüzden en kötüsüde bunu sonradan öğrenmek yani normal biri olduğumu düşünürken birazda iyimserim tabi başıma gelen bunca saçmalıkların, yediğim onca kazıkların, yaptığım birsürü yanlışların farkına vardım. Arkadaşlar evden dışarı çıkamaz oldum kimseyle konuşmak istemiyorum okula bile gitmek istemiyorum (üniversite). İnsanlar beni sevmiyo değil seviyolar aslında ama ben resmen onları kendimden soğutuyorum eskiden arayan soran beraber bişeyler yapmak isteyen arkadaşlarımdanda artık ses seda yok ben normal biri olduğumu düşünürken aslında ne kadar sıkıcı biri olduğumu sonradan anladım ve zannediyorumki çevrem bu yüzden benden uzaklaştı. Şimdi ben onları arayıp soruyorum falan ama eskisi gibi olmuyo çok üzülüyorum bu duruma. Daha önce sevgilim oldu bir kaç tane o konuda sıkıntım yok beğenilen biriyim kendimide çirkin bulmuyorum aksine güzel buluyorum ama içe kapanığım işte yenemiyorum bir türlü başka biri gibi davrandıkçada mutlu olamıyorum ve çok dışa dönükmüşüm gibi davranıncada bu sefer çevremdekilerden olumlu tepki görmeyi beklerken tam tersi ne diyo bu mal der gibi bakıyolar yardım edin ne olur gerçekten artık çok bunaldım :((

0|0
05

En İyi Erkek Görüşü

• çirkin veya şişkoysan olabilir özgüvensizlik

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• senin piskolojin bozuulmuş , kendini topla ve şu içine kapanıklık fikrinden kurtul

0|0
    0|0
  • bişey olmaaz kalbin atmaya devam eder.. bir şekilde bulursun bir çözüm

0|0
    0|0
  • dozajı iyi ayarlamalısın.

0|0
    0|0
  • gel beraber kağanalım tatlım eve kedim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0