Sizce bana kızını verecekler mi?

Arkadaşlar 18 yaşındayım 1.80 boyunda geniş omuzlu biriyim neyse bayram günü akraba ziyaret edicektim bahçe kapısı vardı tam önünde bekliyodum babam kardeşim felan uzaktan çok güzel bir kız gördüm dikkatimi çekti felan bir baktım arkasından ziyarete geldigim akraba var onları almaya gitmiş hep beraber bahçeye geçtik bayramlaştık kız ilk başta selam vermedi direk eve girdi benim yaşlarda bir erkek kardeşi vardı o geldi selam verdi biraz oturduk sonra yemek hazırladılar içeri geçtik kızla erkek kardeşi dedi biz yemiyoruz öbür odaya geçtiler sonra yemeye başladık konu nedense bana geldi baktım babamda gaz veriyor oğlum şöyle oğlum böyle yıllardır ilk defa böyle övüldüm :D kızın anneside sorular sordu sonradan dedi yakışıklı çoçuksun dedi boylu poslusun geniş omuzların felan var dedi birazda sen kas yap dedi daha çok yakışır ben o an kitlendim zaten birşey diyemedim babam ordan kızını veriyomusun felan dedi sonradan annesi dedi kızım 20 yaşında hiç göstermiyo ama bayada güzel yani benim yaşımda gösteriyo dedi o senden büyük benim başka kızım var sana onu verelim dedi ben o an utandım zaten neyse kız geldi odadan 2 çift laf ettik evde kedi vardı ben sevdim sonra ona verdim beraber sevdik az çok konuştuk daha sonradan annesiyle kalktı bunlar biz gidiyoruz dediler kız ilk başta selam vermezken geldi sarıldı yanaktan öpüştük gitti daha sonradan samimi davrandı bana karşı acaba benden hoşlandımı kız harbi hoşuma gitti ya ismide burcuymuş sabahtan beri severek ayrıldık ona yanıyorum kokun burcu burcu şarkısını söylüyorum anneside beğendi sizce kızla sevgili olma ihtimalim var mı :D

Güncellemeler:
+++++++++++++++++++
+++++++++

0|1
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Diğer kızı vermesinler sana dikkat et

0|1
    0|0
    • Ben kendimi ayarlarım işler o boyuta yaklaşırsa açılırım direk bu kıza evet derse derim ben bu kızla nişanlamak istiyorum o zaman kimse laf edemez bence

• Kaderinde varsa karşılaşırsın ya üzülme

• inş bakalım belki ona gelmeden başka insanlarla tanışırım kader kısmet bakıcaz artık

En İyi Erkek Görüşü

• Burcu, evdeki kardeşinden seni kıskandı :)
    Seni kardeşine kaptırmak istemiyor.
    Bence küçükle ilgilen.
    O daha güzeldir. :)

0|0
    0|0
    • Valla bilmiyorum onuda bir görmek lazım annesi biraz cadoloz dedi o yüzden biraz soğudum :D
      öyle kızla uğraşamam :D

• Gökkuşağı renginde olmasın dikkat et.
      O rengi LGBT ler sahiplenmiş :-)

• ya onu 1 kere görmüştüm sanırım 4 sene evvel tabi o zaman küçüktü ama şimdi taş olmuşta olabilir :D öğrendiğim kadarıyla ailesi biraz genişmiş :D bide zenginlermiş onu öğrendim bide :D ben şöyle 22-23 yaşına geleyim alayım ben bu kızı 2 sinden biri hangisi tutarsa :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Valla bir ekle faceden yokla derim

0|1
    0|0
  • inanamıyorum kendime ama evet yaptım. okudum böyle bir paylaşımı sonuna kadar. ve bence kız seni eniştesi olarak düşünüp iyi davranmış. malum başka kızları da varmış

0|1
    0|0
    • okuduğun için teşekkürler ya bana enişte olarak davranmasın direk benimle ilgilensin yarın birgün kardeşiyle evlensem bu kız aklımda kalır yine buna yoğunlaşırım hoş olmaz yani sonra aile içi direk kızlarını 1 kere görmüştüm benden 2-3 yaş küçüktüler sanırım ben yinede olgun seviyorum büyük olsun arkadaş :D

• ayıp degl mi sevgilisi olan bir kızla ilgili ne düşünüyorsn. insan sevgilisi oldugunu bildigi an vazgeçer hoşlanmaktan bile

• benim o konuştuğum kızın sevgilisi yok diğer kardeşlerini bilmiyorum ama yinede kızın hal haraketleri çok hoşuma gitti ben cıvık insanları sevmiyorum kız yerine ağır ilk başta gelip bana selamda verebilirdi ama vermedi demekki her insanla hemen temasa geçmiyor tam aradığım insan tipi hem karakter olarak hem fiziksel olarak aşık oldum desem yeridir :D

Erkekler Ne Diyor 1

• Allah bir yastıkta kocatsin Antalya da ise düğüne gelirim

0|1
    0|0
    • Valla umutluyum bu kızdan antalyada dügün yapmam zor ya İstanbul olur bence benimki :)

Yükleniyor...