Yolda yürürken sigara dumanının yüzünüze vurması sizi rahatsız eder mi?

İstanbul #Fatih'te giyim mağazası önünde mola verme maksadıyla sigara içen bir vatandaş yoldan geçen bir spor salonu hocası olan Ufuk adında bir şahsın saldırısına maruz kaldı. Oruçlu olduğunu ve sigara dumanının kendisini rahatsız ettiğini söyleyerek sigarayı içen Gökay adlı şahsa yumruk attı. Attığı yumruk darbesiyle Gökay beyin kanaması geçirerek 9 gün hastanede kaldı. Saldırganın mahkeme sonucunda serbest bırakılmasından rahatsızlık duyan Gökay bu işin peşini bırakmayacağını dile getirdi. Gökay bugün hastaneden taburcu oldu.

• Eder.
    74% (32)81% (21)77% (53)Oy Ver
  • Etmez.
    26% (11)19% (5)23% (16)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

2|0
19|16

En İyi Kız Görüşü

• Off o videoyu gördüm içim acıdı ya hayvan herif. Beni etmez. Ha etse dahi kimsenin kimseye yumruk atmasını gerektirmez. Çok canı sigara istiyorsa tutmasaydı oruç yani bu yaptığıyla sevabı ikiye mi katlandı...😒😒

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bende aynisini yapardim nefret ediyorum sigsra dumanindan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• çok rahatsız oluyorum hele üstüme sinen o koku

0|0
    0|0
  • Rahatsız etmez, ediyor diyen de uzaklaşır bu bildiğin magandaymış :/

0|0
    0|0
  • Eder.

0|0
    0|0
  • Eveett cünkü saclarima siniyor koku!

0|0
    0|0
  • yolda yürürken olan bir durum çok rahatsız etmese gerek. hoca abartmış durumu

0|0
    0|0
  • çok fazla

0|0
    0|0
  • Nefret ediyorum ya hele bazen o kadar kötü bir koku oluyor ki delice tüküresim kusasım geliyor ayıp yani..

0|0
    0|0
  • Eder tabiki

0|0
    0|0
  • eder tabi resmen nefes alamıyorum

0|0
    0|0
  • Eder sinir bir durum

0|0
    0|0
  • Eder evet

0|0
    0|0
  • Nerde olursam olayım rahatsız oluyorum nefes alamıyorum sanki

0|0
    0|0
  • sigara içtiğim halde kokusundan rahatsız oluyorum ama böyle de tepki verilmez

0|0
    0|0
  • Rahatsız eder ben sigara içmiyorum ve dumanı yüzüme gelince nefesim daralıyor

0|0
    0|0
  • rahatsız olurum ama sorun etmem o kadar yani o da gelip bilerek üflemiyo suratıma sonuçta

0|0
    0|0
  • Eder yapıştırırım bir tane

0|0
    0|0
  • Eder ama yumruk atmasına gerek yoktu.

0|0
    0|0
  • Eder gerekirse uyarırım zorbalık etmem.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Sahsen suratima suratim uflenen sigaralardan gina geldi artik. Hepinizin cani cehenneme bir kac kez kavga cikartmisligim var benimde sirf bu yuzden. Sizin o pis cigerlerinizden cikan havayi solumak zorunda degil bunca insan. Eline koluna saglik iyi yapmis.

0|0
    0|0
  • sigara dumanını açık havada pek hissetmem, kamyonların bağırtmasından, egzoz dumanlarından aşırı derecede irite olurum. ayrıca motosiklet bağıttıran ergen sürüleri var. benim düşüncem bir sigara dumanı yüzünden değil öncesinde de gıcık kapıyor olabilir bu çocuğa. yumruk atmak için bahane arıyordu zaten.

0|0
    0|0
  • Yiyemeyeceğin Muzu Soymayacaksın..

0|0
    0|0
  • ne olursa olsun bır kişiyi komaya sokacak ne var , sımdı o adamın tuttuğu oruç kabul mu oldu kım bılır

0|0
    0|0
  • muazaam rahartsız olurum sıgara kokusu acık ortamda 500 metre den duyuluyor. araba kullanırken benım önumdekı 7 araç öndekı arabada sıgara ıcen bırnın dumanını alıyorum hemen camı kapatarım ıgrenc bır sey ya

0|0
    0|0
    • Sende de ne burun var arkadaş :D

• içmeyen herkesın burnu hassastır bence ya çunkı cıdden ıgrenc kokuyor bızım yan evde adam balkonda ıcıyor kokusu geliyor mesafe 200 metre acık alan ve sahıle 50 metreyiz

• Eder elbet ama sigada dumanından daha agır ve zararlı bir sporcu oldugunu göstermiş burada kanunun saldııyı korumuş yarın hemen birini dövüp bu mazereti söylicem bak şimdi siddet yayıldı emsal belli

0|0
    0|0
  • Lan bu ş... Varya bu ş... Ulan ben bunu serbest bırakan mahkemenin devletin şu işe bak mk.

0|0
    0|0
  • Evet eder

0|0
    0|0
  • rahatsız eder...

0|0
    0|0
  • Bk kokusuna dayanırım sigara kokusuna dayanamam :D

0|0
    0|0
  • eder ama salakça bir harekette yapmam

0|0
    0|0
  • eder ama bedeli bu olmamalıydı

0|0
    0|0
  • Tabiki eder

0|0
    0|0
  • Eder ama saygı duyarım herkese

0|0
    0|0
  • Evet eder ama kimseyi hastanelik etmem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...