Sitede kaldırlan yorumlar ya da sorular neye göre kaldırlyor?

bir sürü kurallar eklemişler alakasız paylaşmlar şunlar bunlar,, fakat tespitime göre site yöneticileri pek kurallarına uymuyor. yani eger torpilli deglsen paylaşmlarını ni bir kişi bile şikayet etti mi kaldryorlar. ama torpillileri varsa kaç kişi şikayet ederse etsin kaldırmıyorlar. yani adamlar bildigin torpillilere sitenin kurallarını uygulamıyor, torpilsizlere uyguluyor.. şimdi mesela muhtemelen bu soru da hoşlarına gitmeyecek ve kaldıracaklar.

Güncellemeler:
o degl de bazen işlerine gelmeyen paylaşmları kaldırma sebepleri o kadar komik ki. örnegin ünlü geliyor ya ks ye. ben diyorum ki ben sizi hiç tanımıyorum ya nasıl bir ün bu. anında kalkıyor bu görüş :D
görüş kaldırma sebebi de komedi provokasyonmuş :D suriyeliler gibi site yönetimi de. senin üzerinden iş yaparlar adam olurlar, güçleri sana işler ama

2|1
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum Benim Şimdiye Kadar 500'den Fazla Görüşüm Kalkmıştır Bunun 100 Tanesinde Haksızımdır ki Sinirlerime Yenilmişimdir.

Burada Bir Kızın Ya da Erkeğin Moderatör Sevgilisi Vs. Arkadaşı Varsa ve Bu Şahısların Sorularında Hoşuna Gitmeyen Şeyler Yazıyorsan Görüşlerini Kaldırırlar..

Burada Bunu Yapan 2 Kişi Var Yani 2 Moderatör Yeterki Kızlar İstesin Her Görüşü Kaldırır..

Ama Sistem Geri Veriyor Çoğunu..

1|1
    0|0
    • peki ya kızlarsoruyor kullanıcı? ben direk ona mesaj attım. hiç alakasız maln teki gelip paylaşımımda hakaret etti diye. ama kaç gün oldu baktın dün kaldırmamş.

• ozelden konusun yoruma burnumu soktum banada bildirim geliyor😂😂terkedin burayi😊

• tamam sustuk. rahat :d herkese iyi geceler

En İyi Kız Görüşü

• Katılıyorum adil değiller.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• aynen detayda anlattığın gibi. Bu ks yöneticilerinin karakteri baya geniş. O kadar geniş ki içine ne soksan alır :)

1|0
    0|0
  • Kurallar sadece göz karalamak için vardır uygulamak için değil. Sadece burda değil Her yerde insanlar uymaz kurallara ve kafalarına göre hareket ederler

1|0
    0|0
  • birilerinin keyfinin kahyası ön planda. Ben soruyorum kaldırıyorlar başkası soruyo. soru sistemde.
    bunları şikayet edip bildirimde bulunacağımız bir yer olmaması çok acı

1|0
    0|0
    • Yaknda biktiracaklar dagilacaz zaten. Her seyn bedeli olur onu hesaba katmyorlar

• mesela kaldırıyor soruyu , görüşünü.
      bu kaç tane uyarı olunca siteden üyelik iptal ediliyo bilen yok.
      bari mynet oyunda ki gibi yeşil bir tane biber koy.
      kızardıkça bilelim biber üyeliğimizin iptal edileceğini ki giderken eş dostla vedalaşalım.
      ama nerdee
      pat diye iptal

• 4 senedir bende anlamadım zaten :S :D

1|0
    0|0
  • bu insanlar hep böyledir, ellerine bir şey geçti mi kesinlikle kendi çıkarları doğrultusunda sonuna kadar kullanırlar. kendilerini güçlü hissetmeye başlıyorlar, aslında en çokta onlar farkında ne kadar zavallı olduklarından, çıkar dünyası işte naparsın.

1|0
    0|0
  • %1 i kurallara göre
    %99 u modların zevkine göre

1|0
    0|0
  • Bazı dingil editörler yediremeyince kaldırıyolar az önceki veled gibi :D

1|0
    0|0
    • ben dün biri paylaşmımda alakasız alakasız hakaret etmişti. kızlarsoruyor a mesaj attk ama... belli yani kendi kuyrukları filan oldu mu rahat bırakıyorlar.

• Aynen kesinlikle

• soyle anlatiyim ben 3 yildir arada bir gelirim xper ne kadar yuksekse sesin ona gore cikiyor😊😉 mesela bir guruyu kotu yonde elestir hemen senin yorum kalkiyor
    amaa o insanlari sokakta gorsen yuzune bakmazsin o ayri😊😂😂😂

1|0
    0|0
    • 2 dk kalkar kesin😀😀

• sen merak etme bu sorular mutlaka kaldırlacak. :D

• aynen😉😂😊

• tamamen keyf

1|0
    0|0
  • Keyiflerine göre tabiki

1|0
    0|0
  • Kurallara uygun olmayan her görüş kalkar. Zevkimize göre görüş kaldıramayız.

0|0
    0|0
  • Aynen öyle ba

1|0
    0|0
  • Kurallara göre

0|0
    0|0
  • zihniyete göre kaldırılıyor

0|0
    0|0
  • Herşeyi kaldırıyorlar anlaşılmış değil

0|0
    0|0
  • kanıtlar mısın

0|0
    0|0
    • niye böyle bişey uyduraym. adam ordan küfür sayıyor şikayet ediyorm kaldırılmıyor gidiyorum kızlarsoruya mesaj arıyorum o da kaldırmıyor. ama bu tip soruları bile kaldryorlar.

• Şikayet ve başka yerde cinsel içerik paylaşım dan dolayı

0|0
    0|0
  • Sagci solcu meseleleti var galiba 👍👍

0|0
    0|0
  • modlar kaldırıyo kafasına göre

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Site de kurallar varda, o kurallar cogu zaman birilerinin keyfine gore uygulaniyor :/ Ornek modlar...

1|0
    0|0
    • kızlarsoruyor un kendisine mesaj attım biri saçma sapan alakasız yorum yazmıştı. benim sorumla alakası olmayan bişey bir hakeretler filan. kızlarsoruyor adlı kullanıcı tınlamadı bile.

• Kafasina uyani tinlar onlar, gerisi bostur bu sitede... Tonlarca hakaret yazip atilmayanlar var, sen bir cevap yazdin mi kotu sen olursun, arkasina yonetim destegi alan istedigi gibi at kosturuyor iste...

• aynen işte tıpkı iktidar gibi. heryerde sürüngenler rahat at koşturuyor. yılanın başı da zaten yönetim.

• Kafalarina göre takiliyorlar...😒

1|0
    0|0
  • keyiflerine göre

1|0
    0|0
Yükleniyor...