Sırada öne geçenlere tepkiniz ne oluyor?

Bugün 1 saat sıra bekledim kadın önüme geçiyor kadını boğacaktım söylenip durdum sıra gelene karar bir de cevap veriyor

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sıra var kör müsün diyeydin. Öyle bir durumla karşılaşınca yüksek sesle uyarıyorum, etraftaki diğer insanlar da laf edince hiç sesimi çıkarmadan tartışmayı izliyorum kıs kıs kıs.😁

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Hiç dinlemem hemen şarlarım ağzıma geleni söylerim.. Saygısızlığın en büyük olanı işte.

0|0
    0|0
  • Önce cevap vermiyom acaba farkında mı diye sonra en son giderken sırana geçtim hakkını helal edesin diyolar bende etmiyorum diyorum.

0|0
    0|0
  • Ruh okuzumu buluyorum kendilerini ibretle izler sonrada nasil enayi yerine koydu bizi diye kis kis gulerim :D

0|0
    0|0
  • biraz sesli söylüyorum arkalardan biri atlıyo zaten hemen sonra bir gürültü kaynakçı arkadaş en arkaya :D:D

0|0
    0|0
  • Hoopp birader noluyo sıra var burda bak bakalim...

0|0
    0|0
  • ne sırası olduğuna bağlı. d

0|0
    0|0
  • Direk hakkimi helal etmem

0|0
    0|0
  • çok sinirleniyorum, o tip insanlara...

0|0
    0|0
  • hastahanedir kesin

0|0
    0|0
  • Terbiyemi bozmucam

0|0
    0|0
  • Yaşlı ya da art niyetli değildir birşey demem

0|0
    0|0
  • Yürü be koçum/bacım kim tutar seni ;)

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• direk "pardon ama sanirim akliniz karsiti burada sira var şöyle arkaya gecerseniz daha iyi olur" diye gayet saygili konusup eger kem kum ederse de "burada bunca insan sira olmusken böyle tavır takinmanizin yakisi kalir yani yok, bir sıkıntıniz varsa gerekli kişilerle konusun ama sırayı isgal etmeyin" diyorum genelde utanip geciyorlar.

0|0
    0|0
  • Onların boğazına sarılacaksın ya

0|0
    0|0
  • Müdahale etmem, birkaç dakikalık mutluluğunu bozmayayım bari:)

0|0
    0|0
  • Ltfen sırayı takip edin derim etmezse dalarim😂

0|0
    0|0
  • Bazı Durumlar hariç terbiyesizlik

0|0
    0|0
  • Boğsaydın valla :)) nefret ederim öyle insanlardan :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...