Nedir bu şekilcilik , insanların birbirlerine karşı böylesine aptalca önyargılı yaklaşmalarının sebebi?

Arkadaşlar ben tesettürlü biri değilim ama açık giyinmeyi de tercih etmiyorum. Başörtüsü takmıyorum fakat tişört, dar pantolon , dar kıyafet de giymiyorum. Genlde ya pantolonun üstüne dizaltı uzun bir tunik giyiyorum ya da uzun etek ve bluz giyiyorum. Fakat çevremde sanki çok enteresan bir şey yapıyormuşum gibi karşılanıyor. " Başın açık, biraz daha açık giysene " gibi saçma sapan yorumlar. Saçlarımı Afrika örgüsü yaptırdım 1 ay önce. serseri gibi olmuşsun, böyle bir saç ancak mini eteklilere yakışır gibi laflar. Anlam veremiyorum. Oysa abdeste ya da herhangi bir ibadete engel bir durum değil. Araştırarak yaptırdım. Nedir bu önyargı insanlarda?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• malesef hoş görü kalmadı

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• kimileri konuşur. kimileri karışır. ama önemli olan kimin ne dediği değil senin bunları ne kadar taktığındır. söylenilen sözler senin ilgin ölçüsünde değer kazanır o yüzden boşver kim ne derse desin içindeki sesi dinle o sana yol gösterir :))

0|0
    0|0
  • Bırak ne derlerse desinler. Onların senin hakkındaki yorumları senin kim olduğunu değiştirmez. Bunlara sadece gülüp geçmelisin.

0|0
    0|0
  • Genelleme yapiyorlar malesef

0|0
    0|0
  • insanları takmama olgunluguna eristigin zaman bunlar sana bos bir detay gelecek

0|0
    0|0
  • Banda takılyolar ön görü yapan boll insalık hali

0|0
    0|0
  • Kimse kimseyi beğenmiyor herkes prens herkes Prenses bir biz maraba bu fani dünyada

0|0
    0|0
  • Neyyyyyy

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...