Eve anne babanızın bir misafiri geldiğinde sizde salona gidip misafire merhaba nasılsınız deyip el sıkışır mısınız?

Bu gibi durumlarda sizde salona gidip misafire merhaba deyip, el sıkışıyor musunuz yoksa odanızda mı kalıyorsunuz? Bunu yapmamak yanlış bir davranış mıdır?

0|0
11|13

En İyi Erkek Görüşü

• Tabiki karşılarım

0|0
    0|0
    • Peki bunu yapmamak yanlış, ayıp bir davranış mıdır yoksa sadece bir tercih midir?

• Bence yanlış bir davranış hiç samimiyetin olmasa bile kapıdan girince en azından bir hoşgeldiniz de yine git odana gideceksen

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Kalıp kalmamak kişiliğine göre değişir bence insanın. Ben kalıyorum hep.

0|0
    0|0
  • Hoş geldiniz der odama çekilirim

0|0
    0|0
    • Peki bunu yapmamak yanlış, ayıp bir davranış mıdır yoksa sadece bir tercih midir?

• Bizim toplumda ayıp karşılanır ama bana sorarsan ayıplanacak bir tarafı yok, sonuçta misafir sana gelmiyor, kendini yakın hissetmiyorsan, konuşmak için bir sebebin yoksa veya yabancıların karşısında çekingen davranışlar sergiliyorsan odandan çıkmamak istersin, bu da senin tercihindir. Ben saygı duyarım

• Ben misafir sevmem bayramda el öpmem akrabalarım ölmüş mü kalmış mı umrumda değil. Evime gelene s**tir cekmem ama gelmesin bir zahmet,

0|0
    0|0
  • Dağda mi yetişip büyüdük laa?
    Elbette hosgeldin denilir.
    Bunu çocuklarına öğretmeyen anne babanin da, insanlığından şüphe ederim

0|0
    0|0
  • Valla adam seçerim baktim sevdiğim biri gider sohbet ederim

0|0
    0|0
  • Ben cok utaniyorum

0|0
    0|0
  • Ayıp olur tabi gidip hoşgeldin demek lazım

0|0
    0|0
  • Tabiki. Babam ilk bunu ogretti 👍

0|0
    0|0

• Ayip bir davranistir. Mekanına hanene gelen birine hosgeldin demezsen muhabbet etmezsen onlari istemiyomussun gibi hissettirirsin. bir hosgeldinizden opusmekten zarar gelmez ya 5 dk oturur yine odana gidersin sikinti yok. Utanma sosyalleş 👍

• evet el sıkışırım

0|0
    0|0

• bence kültürümüze uygun değil karşı tarafa ayıp olur. el sıkışır veya merhaba derim mutlaka mesela bir yere gittiğin zaman misafirliğe görmek istediğin kişi ayrı odada sizinle hiç diyalog kurmamış bile sizin moraliniz bozulmaz mı sonuçta orada insanlar kaynaşmak için bulunuyorlar

• Küçükken selam verim diye zorlan salona çağırırdi annem

0|0
    0|0
  • kadınlarla el sıkışmam

0|0
    0|0
  • Istedigime giderim.. istemedime gerek yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Tabiki gidip selam vermek gerek el sikmak ya da sikmamak önemli degil ama muhakkak hosgeldiniz demeli insan sonra odana cik istersen

0|0
    0|0
  • Hosgeldınız dıyorum kapıdan daha da bulaşmıyorum😃

0|0
    0|0
  • Evet 😊

0|0
    0|0
  • Odamda takılıyorm yanlış olabilir ama ben insanları sevmem öne öyle elini öpmek elini kkm bilir nereye sürdü temiz mi kirli mi iyyy

0|0
    0|0
  • Sıkışırim tabiki orasi bir aile muessesi yol gecen hani degil eger gelmisse sikismak lazim

0|0
    0|0
  • tabi hiç değilse bir hoşgeldiniz deyip git odana misafire saygısızlık olur

0|0
    0|0
  • Odadan çıkmam.

0|0
    0|0
  • Odamda ölü taklidi yaptığım zamanlar genelde çok oluyor :D

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0

• Evet

0|0
    0|0
Yükleniyor...