Sizce yapmalı mıyım :D?

ben youtuber olmalı mıyım sizce abone sayım çok olur muyum bir youtube kanalı açmalı mıyım

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Aç videoları çek ben düzenlim sende koy youtubeye ortak olalım :P

1|0
    0|0
    • olabilir de nasıl iletişime geçcez? Ayrıca o kadar iyi olmayabilir ben o kadar iddalı diğilim sonuçta ilk :d

• eveeeeeeeet havamı da basrım yani :D

• :D Bas bakalim

En İyi Kız Görüşü

• Ne videolari cekmeyi dusunuyosun

0|0
    0|0
    • yorumlar paylaşacağım biraz da ilişkiler konusunda tavsiye veririm bir de güzel resimler komik videolar paylaşırım yaparsam eğer

• ne hakkında troll istiyon?

• Ya dizilerle ilgili olabilir bence mesela survivor olabilir ayrica degisik challenge videolari yaparsan da tutabilir

Erkekler Ne Diyor 10

• Paran yoksa yapma

0|0
    0|0
  • Kanka şöyle söyleyim kiz olman avantaj. Alimliysan dahada avantajlisin. Bide ışığına bağlı. Bağlı insanlar kendini belli eder. Mesela aynı kıyafeti 100 kişiye giydir 1 tanesi farklıdır. Onu hissedersin. Öyle birşey yani

0|0
    0|0
    • ama ben bunu dezavantaj olarak kabul ediyorum. Çünkü güzelsem kendime güzelim başkalaına video çekip de kendimi gösteremem. Oramı buramı açamam ama fikrin için teşekkürler...

• yapmalısın

0|0
    0|0
  • Yapmalısın.

0|0
    0|0
  • Yok sen eksik kal

0|0
    0|0
  • Yapabileceğine inannıyorsan ol ama fazlada umut bağlama

0|0
    0|0
  • bosver sen yapamassn.

0|0
    0|0
  • Nasıl bir kanal yapacan

0|0
    0|0
    • yorumlar paylaşacağım biraz da ilişkiler konusunda tavsiye veririm bir de güzel resimler komik videolar paylaşırım yaparsam eğer

• Nasıl birisin yüzün filan ona gore

• Biz 1 hafta önce açtık. 1 tanıtım 3 videomuz var ama abonemiz yükselmedi.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Abone sayını bilemeyiz ama acayip çok ve gereksiz youtuber var güzel videolar çekeceğini düşünüyorsan olmalısın

0|0
    0|0
  • Kanalın ne ile ilgili olacak?

0|0
    0|0
  • Müneccim olmadığımıza göre sen ol görürüz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...